فیلم و موزیک

سطح هوشیاری فرزاد فرزین ؛ کاهش سطح هوشیاری فرزاد فرزین آیا او به کما رفته است ؟

سطح هوشیاری فرزاد فرزین فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ ایرانی که در ترکیه در حال اجرای برنامه است، پیش از شروع کنسرت از بیماری عروق کرونر قلب رنج می برد. با نوشتن تاج فرزاد فرزین با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بچمن بابازاده، گزارشگر موسیقی در توییتی از بیهوش شدن فرزاد فرزین خواننده پاپ خبر داد. اخبار خوب را ادامه دهید تاج فرزاد فرزین با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سطح هوشیاری فرزاد فرزین

کاهش سطح هوشیاری فرزاد فرزین آیا در کما است؟

سطح هوشیاری فرزاد فرزین
تاج فرزاد فرزین، فرزاد فرزین کما

کاهش سطح هوشیاری فرزاد فرزین

برخی منابع خبری ساعت هاست که هوشیاری فرزاد فرزین خواننده پاپ ایرانی به دلیل بیماری عروق کرونر قلب در استانبول کاهش یافته و تحت مراقبت های ویژه قرار دارد.

به گفته برخی از دوستان فرزین، این خواننده 40 ساله ایرانی که چند روزی است در ترکیه به سر می برد، از دو روز گذشته دچار ضعف شدید جسمی شده است. عکس منتشر شده او نشان می دهد که فرزین در هتلی بستری است اما در نهایت دوستانش اعلام کردند که او به بیمارستان منتقل شده و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

بیشتر بخوانید:

کنسرت مشترک الیاس یالچ ین نتاش و فرزاد فرزین قرار بود شب گذشته ساعت 20 در مرکز تیمش استانبول برگزار شود، اما با وخامت حال این خواننده ایرانی، برگزارکنندگان کنسرت اعلام کردند که تنها خواننده ترک در این کنسرت شرکت خواهد کرد.
الیاس یالچ ین ntaş خواننده 33 ساله ترکیه ای و محبوب ایرانی هاست. وی در سال 1396 مجوز برگزاری کنسرت در شهر بندری انزلی را دریافت کرد اما در روزهای اخیر این کنسرت لغو شده است. تنها کنسرت او در ایران در سال 1397 در جزیره کیش با 5000 طرفدار برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله سطح هوشیاری فرزاد فرزین ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا