فیلم و موزیک

سریال کره ای کیمیای روح 2022 با بازی جونگ سو مین و لی جه ووک

وقتی صحبت از سریال های ماوراء الطبیعه و فانتزی می شود، هیچکس بهتر از TvN این کار را انجام نمی دهد. این بار درام کره ای کیمیاگری روح 2022 او دل مخاطبان را تسخیر کرد. توسط تحقیق سری کیمیاگری روح 2022 با آرادهمراه باشید.

سریال کره ای کیمیاگری روح 2022 به کارگردانی پارک جون هوا که کارگردانی سریال چون این اولین زندگی من است (2017) و سریال قلبت را لمس کن (2019) و فیلمنامه آن را نوشته است. این توسط خواهران هونگ ساخته شد که طعم ژانر فانتزی را با مجموعه هتل دل لونا (Hotel Del Luna 2019) چشیده بودند. فصل اول این سریال فانتزی-حماسی-عاشقانه نتفلیکس با 20 قسمت به پایان رسید و برای تماشای ادامه داستان ناکسو و جونگ ووک باید تا دسامبر منتظر بمانیم. بنابراین، در حالی که منتظر انتشار فصل دوم Alchemy of Souls 2022 هستیم، بیایید در مورد فصل اول بیشتر بدانیم.

اول از همه، شما می توانید تریلر سریال Kimiai Rooh 2022 با ساب فارسی در زیر تماشا کنید:

محتوا

داستان درام کره ای کیمیاگری روح محصول 2022

Alchemy of Souls 2022 / Alchemy of Souls 2022 سریال کره ای

ماجراها در سرزمینی جادویی به نام “داهو” اتفاق می افتد. همه موجودات زنده در این دنیا دارای انرژی هستند و به کسانی که توانایی کنترل آن را دارند جادوگر می گویند. در میان طلسم هایی که این شعبده بازان انجام می دهند، طلسمی به نام «تغییر روح» یا کیمیا و انتقال روح به بدنی دیگر وجود دارد که با کمک سنگ یخ و تنها توسط شعبده بازانی که قدرت معنوی بالایی دارند، انجام می شود، اما به دلیل خطر آن حرام است و هر کس این کار را انجام دهد مجازات می شود.

ناک سو (گو یونگ جونگ)، بزرگترین قاتل داهو، در جریان نبرد با سر جادوگر به شدت مجروح می شود و فرار می کند. او با آخرین قدرت روح خود را با استفاده از طلسم ممنوعه منتقل می کند و وارد بدن دختری نابینا به نام مو دیوک (جونگ سو مین) می شود. مو دوک با جانگ ووک (لی جاه ووک)، تنها پسر خانواده جانگ، یکی از چهار خانواده قدرتمند جادوگر آشنا می شود. Jon Wook بلافاصله متوجه می شود که روح Naxo در بدن Modoc است و در ازای جان Modoc پیشنهاد می کند که استاد مخفی او شود. ناک سو که اکنون هیچ قدرتی در بدن مودوک ندارد، مجبور می شود پیشنهاد جانگ ووک را بپذیرد تا زنده بماند و به عنوان خدمتکار او در کنار او پنهان بماند و به او کمک کند تا به عنوان یک جادو رشد کند و داستان سریال کیمیاگری روح از این قرار است. در سال 2022 برگزار می شود

همچنین بخوانید:

بازیگران درام کره ای 2022 کیمیاگری روح

در ادامه معرفی سریال کیمیایی روح 2022 با لیست بازیگران این سریال همراه ما باشید.

جونگ سو مین در نقش مدوک

تریلر سریال Alchemy of Souls 2022 / دانلود سریال Alchemy of Souls 2022

یونگ سومین در 16 مارس 1989 (25 مارس 1367) به دنیا آمد. اگر شما یکی از بچه های قدیمی هستید، به یاد دارید که او در بوسه بازیگوش (2010) در کنار رهبر ss501 کیم هیون جونگ یا پسر بد (2010) بازی کرد. از دیگر آثاری که جونگ سو مین در آنها حضور داشته می‌توان به سریال‌هایی چون ماهنامه خانه، مکانیک روح (2021)، لبخند از چشمان تو رفت (2018) اشاره کرد، زیرا به این نکته اشاره کنیم: «چون این اولین زندگی من است 2017 “و “پدر من عجیب است 2017”.

لی جائه ووک در نقش جونگ ووک

داستان سریال کیمیا روح 2022 / بازیگران سریال کره ای کیمیا روح 2022

لی جائه ووک در 10 می 1998 (20 می 1377) به دنیا آمد. این بازیگر بیشتر برای بازی در جستجو: WWW 2019 و Extraordinary You 2019 دیده و شناخته شد. لی جائه ووک در آثار دیگری مانند Memories of the Alhambra (2018)، When the Weather Is Fine (2020)، Do Do Sol Sol Sol La La Sol 2020 و Moving to Paradise (Move to Heaven 2021) نقش بازی می کند.

همچنین بخوانید:

هوانگ مین هیون در نقش سئو یول

معرفی سری کیمیا روح‌ها 2022 / نقد و بررسی سریال کیمیاگری روح‌ها 2022

هوانگ مین هیون خواننده و بازیگر متولد 9 آگوست 1995 (18 مرداد 1374) است. او عضو WANNA ONE و NU’EST بود. قبل از درام کره ای کیمیاگری روح 2022، مین هیون در درام زنده (2020 Live) ظاهر شد.

شین سونگ هو در نقش ولیعهد گو وون

سری کیمیاگری روح 2022

شین سونگ هو بازیگر و مدل متولد 11 نوامبر 1995 (29 آبان 1374) است. شین سونگ هو در سریال های دیگری مانند How to Buy a Friend 2020، Homemade Love Story 2020، At Eighteen 2019، Love Alarm 2019 و سریال نوجوانان (2018 A-Teen) بازی کرده است.

آرین در نقش چو یون در درام کره ای سال 2022 کیمیاگری روح.

Alchemy of Souls 2022 / Alchemy of Souls 2022 سریال کره ای

آرین خواننده و بازیگر اهل کره جنوبی متولد 18 ژوئن 1999 (28 ژوئن 1378) است. آرین یکی از اعضای گروه اوه من دختر است و به غیر از حضور در سریال کره ای Kimyai Rooh 2022، در فیلم Urban Myths 2022 نیز بازی کرده است.

همچنین بخوانید:

یو این سو در نقش دونگ گو

دانلود سریال Alchemy of Souls 2022

یو این سو در 25 مارس 1998 (5 آوریل 1377) به دنیا آمد. معروف ترین اثری که یو این سو در آن ایفای نقش می کند سریال همه ما مرده هستیم (2022) است که در آن نقشی کاملا متفاوت با شخصیت خود در سریال کیمیاگری روح ها 2022 بازی می کند. همچنین یو این سو در Doyoung Son Do Bong Soon (2017)، شناسه من Gangnam Beauty (2018) و At a Distance, Spring Is Green 2021 ظاهر شده است.

یو جون سانگ در نقش پارک جین

سریال کیمیا روح 2022

یو جون سانگ در 28 نوامبر 1969 به دنیا آمد. او در بسیاری از آثار بازی کرده است. از سریال های اخیر یو جون سانگ می توان به The Uncanny Counter 2020، Graceful Friends 2020 و Liver or Die 2019 اشاره کرد.

همچنین بخوانید:

دیگر بازیگران درام کره ای کیمیا روح 2022 عبارتند از:

  • پارک یون هی مثل جین هو کیونگ
  • جو سانگ دبلیو مثل جین کانگ
  • ای انار به عنوان خدمتکار کیم
  • برنده سئو در نقش سو یی
  • من چول سو هستم به عنوان استاد لی
  • جو جائه یون در نقش جین مو
  • لی دو کیونگ در نقش هیو یام
  • جیان هه وون مثل آه هیانگ

نقد و بررسی سریال کیمیاگری روح‌ها 2022

همانطور که در خلاصه داستان درام کره ای کیمیاگری روح 2022 اشاره کردیم، این درام عاشقانه-فانتزی در سرزمینی خیالی اتفاق می افتد که در تاریخ و نقشه ها وجود ندارد. داستان کاراکترهایی را دنبال می کند که سرنوشتشان به لطف جادوی «کیمیاگری روح» به هم گره خورده است و با توجه به دنیای جدید، شخصیت های جذاب و تحولات غیرقابل پیش بینی، این سریال در تمام مدت زمان پخش خود به موضوع داغ تبدیل شده است. امتیاز بینندگان که از حدود 6 درصد شروع شد در قسمت پایانی به 10.8 درصد افزایش یافت. سریال Alchemy Of Souls نیز در نتفلیکس منتشر شد و موفقیت زیادی کسب کرد و در طول مدت زمان پخش خود همواره در بین 10 سریال برتر نتفلیکس قرار گرفت.

نقد و بررسی سریال کیمیاگری روح‌ها 2022

روابطی که از گذشته تا به امروز ادامه داشته اند به طور پیچیده ای در هم تنیده شده اند، اما هسته اصلی سریال حول محور جونگ ووک و مو دوک می چرخد. جانگ ووک به عنوان پسر جانگ کانگ (جو سانگ ووک)، بزرگترین شعبده باز در تمام داهو به دنیا آمد، اما پدرش مانع از استفاده او از توانایی های پسرش برای یادگیری جادو از بدو تولد شد و هیچ جادوگری اجازه نداشت از انرژی جونگ ووک استفاده کند. تا انرژی او را آزاد کند جانگ کانگ دشمن است. تمام قدرت و انرژی جونگ ووک از دوران کودکی محو شده است، و از آنجایی که هرگز به او فرصتی برای اثبات ارزش خود داده نشده است، او به اندازه کافی ناامید است که حتی یک قاتل (ناک سو) را به جای یک جادوگر به عنوان استاد خود انتخاب کند. ناامیدی او باعث می شود که Naxo که اکنون در بدن Mo Deok است، توانایی های مهر و موم شده جونگ ووک را با روش های به ظاهر خودخواهانه و خطرناک احیا کند و اصول تبدیل شدن به یک شعبده باز قدرتمند را به او بیاموزد.

در طرف دیگر درام کره ای Soul Alchemy 2022 داستان Naksoo/Modoc است، سفر مردی که قبلاً به سطحی از موفقیت در یافتن حقیقت دست یافته است. Naxo در طول زندگی خود به دنبال انتقام از چهار خانواده قدرتمند (جین، پارک، سئو و جانگ) است که پدرش را کشته اند! اما پس از تحریک روح و درک حقیقتی که هرگز ندیده بود، خود را در دنیایی از سردرگمی می بیند. همچنین راز دیگری فاش می شود که مو دوک در واقع بو یون، وارث گمشده خانواده جین است! پس چرا او به عنوان خدمتکار دهقان و نابینا زندگی می کرد؟ داستان این دو دختر متفاوت به نظر می رسد، اما از این جهت که «سرنوشت» خود را کشف می کنند، یکی هستند.

خلاصه درام کره ای کیمیا روح 2022 / ژانر درام کیمیاگری روح 2022

با چنین گذشته پیچیده ای، جونگ ووک و مو دوک وارد ماجراجویی می شوند که در آن می توانند از یکدیگر نهایت استفاده را ببرند. با این حال، از آنجایی که آنها لحظات خطرناک زیادی را با هم سپری می‌کنند و زندگی‌شان بارها در خطر است، اما از طریق حوادث بسیاری در حالی که تلاش می‌کنند هویت واقعی ناکسو فاش نشود، جونگ ووک یاد می‌گیرد که چگونه به یک جادوگر قدرتمند تبدیل شود. کم کم این دو از رابطه معلم و شاگرد فراتر می روند و به یکدیگر علاقه مند می شوند. بین آنها شخصیت هایی وجود دارند که داستان عاشقانه را پیچیده می کنند. سئو یول (هوانگ مین هیون) که ناکسو را از گذشته می شناسد. ولیعهد گو وون (شین سونگ هو) که نگران مو دئوک است و همیشه از این خدمتکار مشکل مراقبت می کند. و هیو یون اوک (سو هی) عاشق جونگ ووک می شود! اما همانطور که ژانر کیمیاگری روح 2022 بین درام و کمدی حرکت می کند، رابطه و احساسات بین مودوک و جونگ ووک کم کم قوی تر می شود.

حقایقی وجود دارد که با فاش شدن آنها می تواند دوستان امروزی را به دشمن تبدیل کند. در کنار همه این ماجراها، راز تولد جونگ ووک را داریم که پدرش در تمام این سال ها پنهان کرده است. جانگ ووک با ستاره پادشاه به دنیا آمد و به همین دلیل با تمام اتفاقاتی که رخ داد، او موفق‌تر و قوی‌تر از همیشه بر هر مشکلی غلبه کرد، اما او ولیعهدی است که در همه قسمت‌ها به نوعی با جانگ ووک متفاوت است. مدوک؟ از او محافظت کرده است، آیا پس از اینکه او متوجه شد که یونگ ووک بزرگترین رقیب او برای پادشاهی است، اوضاع بین درباریان و جادوگران همچنان آرام خواهد بود؟

آخرین کلمه

با نقد و بررسی سریال کیمیا روح محصول 2022 همراه شما بودیم، آیا فصل اول این درام فانتزی-عاشقانه را تماشا کرده اید؟ برداشت شما از روند سریال و قسمت پایانی آن چه بود؟ فکر می کنی وقتی ناک سو برگردد چه اتفاقی می افتد؟ آیا جونگ ووک به پادشاهی خواهد رسید یا مسیر دیگری را برای ادامه زندگی خود انتخاب خواهد کرد؟ نظرات خود را در مورد مجموعه کیمیاگری روح‌ها 2022 با ما و دیگر همراهان آراددر میان بگذارید. از اینکه با مقاله دیگری همراه ما بودید متشکریم. برای اطلاع از آخرین درام های کره ای در سال 2022 می توانید به این مقاله مراجعه کنید.

بند 30 گروه هارون
انتخاب شده توسط کاربران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا