فیلم و موزیک

سریال کره ای دهن لق ۲۰۲۲ با بازی لی جونگ سوک و ایم یونا

درام کره ای Dahan Laq 2022 جدیدترین سریال لی جونگ سوک و ایم یونا که با نام‌های «موش بزرگ» و «دهان گشاد» نیز شناخته می‌شود توسط ام‌بی‌سی تولید شده است. آشنا شدن Big Mouth Series 2022 با ما همراه باشید

در حالی که سریال کره ای 2022 Dahn Lak وارد قسمت های پایانی خود می شود، داستان غیرقابل پیش بینی خود را ادامه می دهد و با ذهن بینندگان بازی می کند. به ویژه، با چرخش های تکان دهنده در هویت موش بزرگ، هر هفته کنجکاوی بینندگان را برمی انگیزد و برای انعکاس این علاقه، این نمایش که با 6.2 درصد بیننده در قسمت اول شروع شد، تقریباً دو برابر شد و به 12 درصد رسید که یک رکورد است. این سریال در قسمت 12 تمام دوران خود را شکست. چرا همه ما این سریال را تماشا می کنیم؟ با معرفی سری Big Mouth 2022 با آرادهمراه باشید.

اول از همه، شما می توانید تریلر Korean Drama Dahan Laq 2022 با زیرنویس فارسی در زیر تماشا کنید:

محتوا

داستان درام کره ای 2022 Dahan Laq

معرفی درام کره ای Dahan Laq 2022

داستان درام کره ای 2022 داهن لاک از آنجا شروع می شود که وکیلی درجه سه به نام پارک چانگ هو (لی جونگ سوک) پس از گرفتن شغل از شهردار گوچئون، چوی دوها (کیم جو هون) برای کشف حقیقت در یک پرونده قتل او درگیر یک توطئه بزرگ می شود. او که به عنوان یک وکیل با نام مستعار “موش بزرگ” (دهان هشاد یا دهن لک) بازی می کند، سعی می کند از پرونده به نفع خود استفاده کند، اما در عوض به عنوان یک جنایتکار معرفی می شود. اتهام مواد مخدر تازه آغاز دوران زندان او بود. چانگ هو اکنون به اشتباه به جای یک کلاهبردار به عنوان “موش بزرگ” شناخته می شود. یک کلاهبردار بدنام که پس از سرقت 100 میلیارد وون (حدود 72 میلیون دلار) از NR Forum، یک گردهمایی خصوصی قدرتمندان، ناپدید شد. Big Mouth 2022 به سرعت آشکار می شود زیرا پارک چونگ هو در حالی که برای محافظت از خانواده خود وانمود می کند که یک موش بزرگ است، عمیق تر وارد داستان می شود.

بازیگران سریال Big Mouth 2022

بیایید با بازیگران درام کره ای 2022 Dahan Lak آشنا شویم.

لی جونگ سوک در نقش پارک چان هو

Big Mouth Series 2022

لی جونگ سوک بازیگر و مدل مشهور متولد 14 سپتامبر 1989 (23 شهریور 1368) است. سریال دهان لق اولین حضور وی در تلویزیون پس از ترخیص از خدمت سربازی است. دیگر سریال‌های برجسته لی جونگ سوک عبارتند از Love is a Manual 2019، When You Were Sleeping 2017، W 2016 و Pinocchio 2014.

همچنین بخوانید:

من یونا در نقش می هو

خلاصه درام کره ای Dahan Laq 2022

Im Yuna خواننده، مدل و بازیگر محبوب کره جنوبی و یکی از اعضای گروه دخترانه Girls Generation است. او در سریال هایی مانند Hess 2021، King of Love 2017، Kay 2 2016 و Baran Eshgh 2012 ظاهر شد.

کواک دونگ یون در نقش جری

بررسی درام کره ای Dahan Laq 2022

کواک دونگ یون متولد 19 مارس 1997 بازیگری توانا و با استعداد که در بسیاری از سریال های معروف نقش مکمل تاثیرگذار را ایفا کرد. از معروف ترین آثاری که کواک دونگ یون در آن ها حضور داشت می توان به سریال های Monster 2022، Vincenzo 2021، It’s not be good 2020، My Strange Hero 2019 و Love in the Moonlight 2016 اشاره کرد.

کیم جو هون در نقش چوی دو ها

بازیگران سریال Big Mouth 2022

کیم جون هو یکی دیگر از بازیگران سریال کره ای Dahn Lak محصول 2022 است. کیم جون هو متولد 1 مارس 1980 است و در فیلم ها و سریال های تلویزیونی زیادی ظاهر شده است. برخی از آثار برجسته او عبارتند از: سریال Now we are do it together 2022، Do Do Sel Sel Lala Sel 2020، No Problem Don’t Be Good 2020، Romantic Doctor 2020.

همچنین بخوانید:

اوکی جا یون در نقش جو هی

Big Mouth Series 2022

Ok Ja Yeon آخرین بار در Mine 2021 در کنار لی بو یانگ و لی هیون ووک دیده شد. این بازیگر کره ای متولد ۱۹ دسامبر ۱۹۸۸ است و در سریال های دیگری مانند The Incredibles 2021، Love Pan 2018 و Bad Boys 2017 حضور داشته است.

بررسی درام کره ای Dahan Laq 2022

داستان درام کره ای 2022 Dahan Laq

این بخش حاوی اسپویلرهای داستان سریال است.

سوالات مختلفی که در طول سریال Big Mouth 2022 مطرح شد توجه بینندگان را به خود جلب کرد. و در بالای لیست این سوالات “موش بزرگ کیست؟” است. آیا مردی که مقدار زیادی طلا را پنهان کرده و پارک چونگ هو را در سکانس آغازین قرار داده است، یک موش بزرگ است؟ اگر چنین است، نیت او چیست؟ این جنایت شامل یک کلاهبرداری به ارزش 100 میلیارد وون بود، بنابراین علاقه به هویت مغز متفکر افزایش یافته است. و سری Big Mouse هوشمندانه از این علاقه سوء استفاده می کند. این پیچ و تاب باعث می شود بینندگان به افراد داخل و بیرون زندان، حتی پارک چانگ هو که در گردباد گرفتار شده است، مشکوک نگاه کنند. آیا پارک چونگ هو که زندان را به دست گرفته است برای زنده ماندن وانمود می کند که یک موش بزرگ است یا بالاخره ماهیت واقعی خود را نشان می دهد و یک بار دیگر با شخصیتی با نوعی شخصیت دوگانه روبرو خواهیم شد (که می تواند آخرین قسمت سریال موش با لی سونگ گی را فراموش کن؟)! سریال جدید لی جونگ سوک با داستان سرایی غیرقابل پیش بینی خود ادامه می یابد و حدس زدن را برای بینندگان غیرممکن می کند.

گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره هویت بیگ ماوس، نابغه واقعی در درام کره‌ای «دان لک» محصول 2022 وجود دارد. پارک چانگ هو (با بازی لی جونگ سوک) بدون شک مظنون اصلی شماره یک است. او پس از متهم شدن به دروغ و محکوم شدن به زندان، برای محافظت از خانواده اش وانمود می کند که یک شیاد معروف است. مرد آشفته مصمم است کسانی را که او را به گودال انداخته اند مجازات کند، بنابراین با استفاده از کارت های تاروت پنهان شده در کتاب مقدس، به جنگ مرد ناشناس می رود. با نبرد جدید هیجان انگیز، بینندگان حتی بیشتر کنجکاو خواهند شد که موش بزرگ واقعی چه کسی خواهد بود.

همچنین بخوانید:

شهردار گوچئون، چوی دوها (کیم جو هون)، یکی دیگر از مظنونین کلیدی است. او ارتباط نزدیکی با قتل بیمارستان گوچئون دارد و کسی است که چانگ هو را به این میدان نبرد کشانده است. وقتی قسمت 5 راز کثیف او را فاش می کند، رقیب سیاسی او گونگ جی هون (یانگ کیونگ وون) شروع به شک به او می کند.

افراد زندان گوچئون نیز بسیار مشکوک هستند. جری (کواک دونگ یون) که موش بزرگ را تحسین می کند، نو پارک (یانگ هیونگ ووک) که به چانگ هو کمک می کند و نگهبان پارک یون گپ (جونگ جائه سونگ) شبیه یک کلاهبردار افسانه ای هستند.

زیرا افراد بیرون از زندان “پدرشوهر چانگ هو (لی کی یانگ) یا دوستش کیم سون تائه (اوه شیک)” ممکن است خود کلاهبردار بزرگی باشند که به عنوان یک دوست یا عضو خانواده مفید ظاهر می شوند! طرفداران در مورد هویت بیگ ماوس در درام جدید MBC گمانه زنی های مختلفی می کنند.

درام کره ای Dahan Laq 2022

علاوه بر این، پایان نامه منتشر نشده پروفسور سئو جائه یونگ که کشته شد، نقش مهمی در معمای فرار از زندان ایفا می کند و طرف دیگر داستان سریال درام کره ای Dahn Lak 2022 را ادامه می دهد. با افشای رابطه مشکوک. بین بیمارستان گوچئون و زندان گوچئون، این درام تنش را تشدید می کند و در عین حال کنجکاوی را به محتوای پایان نامه ای می افزاید که اعضای جامعه NR به شدت به دنبال آن هستند. مکان این پایان نامه به اندازه هویت موش بزرگ مهم است، زیرا نقش مهمی در کمک به پارک چانگ هو برای تغییر اوضاع در زندان ایفا می کند.

همچنین تماشای تغییر پارک چانگ هو پس از اینکه خودش به گوشه ای کشیده می شود، لذت بخش است. داستان قهرمان داستان توسط مقامات فاسد قاب می‌شود، اما Big Mouth با اضافه کردن سردرگمی به هویت قهرمان داستان، روایت هیجان‌انگیزی ایجاد می‌کند. مثل بازی کردن در لیستی از فروشندگان مواد مخدر است که فقط موش بزرگ آنها را می شناسد. در حالی که ما شک داریم که پارک چونگ هو واقعاً موش بزرگ باشد، ما از تماشای او بر زندانی مانند جنگل و اجرای بازی هیجان‌زده هستیم. با تماشای نمایش، انتظار داریم که در نهایت او را در حال انتقام گرفتن از کسانی که سرنوشتش را تغییر دادند و موش بزرگی که به او حمله کردند، بیابیم. مثل تماشای تولد یک ضدقهرمان است.

همچنین بخوانید:

داستان پارک چانگ هو و گو می هو (یونا) رویکردی تازه و متفاوت به درام می آورد. در سریال‌های نوآر و هیجان‌انگیز، شخصیت‌های زن تصاویر «فریبنده‌ای» دارند که اغلب به صورت فم فاتال بیان می‌شوند، اما اگرچه ژانر سریال Big Mouth 2022 نیز نوآر است، می‌هو مانند دیگر شخصیت‌های زن نیست، او ابتکار عمل را به دست می‌گیرد و تلاش می‌کند. به این اساس همکاری است. او فقط یک دستیار منفعل نیست، به امید بازگشت امن شوهرش پس از پاک کردن نامش. در عوض سعی می کند بر مشکلات غلبه کند. بین آنها (می هو و چانگ هو) یک عشق قوی و خالص و یک اعتماد ناگسستنی وجود دارد که باعث می شود هرگز تسلیم نشوند و دست از تلاش برندارند.

Big Mouth Series 2022

همچنین قدرت بازیگران درام کره ای 2022 Dahn Lak برجسته است که داستانی فوق العاده اغراق آمیز و خنده دار را هدایت می کند. لی جونگ سوک با بازگشت به تلویزیون پس از یک وقفه طولانی، درک استثنایی از شخصیت را نشان می دهد. تکنیک او در به تصویر کشیدن شخصیتی که شجاعت خود را در حالی که تظاهر به موش بزرگی می کند، تحسین و لذت مخاطب را افزایش می دهد. کیم جو هون نقش چوی دوها را که با پارک چانگ هو درگیر می شود را با لحنی کاملا متفاوت به تصویر می کشد و یانگ کیونگ وون به طرز ماهرانه ای گونگ جی هون جاه طلب را به تصویر می کشد تا به اندازه کافی بی رحم و بی رحم به نظر برسد.

سری Big Mouth 2022 رو به پایان است. مشخص می شود که نو پارک (یانگ هیونگ ووک) موش بزرگ بود، اما شرور واقعی شخص دیگری بود و یک ارتباط تاریک در گوچئون کم کم چهره خود را نشان می دهد. مهمتر از همه، پارک چانگ هو پس از گذراندن یک سفر دشوار به یک فرد کاملاً متفاوت تبدیل شد. داستان موش بزرگ و ارتباط سیاه در قسمت های باقی مانده به طور کامل فاش خواهد شد، اما همه ما از قبل کنجکاو هستیم که آیا داستان پارک چانگ هو می تواند ادامه یابد یا خیر.

آخرین کلمه

با خلاصه ای از درام کره ای 2022 Dehan Loq و معرفی بازیگران این سریال مهیج و جذاب همراه شما بوده ایم. آیا این سریال را دنبال کرده اید؟ نظر شما در مورد سریال جدید لی جونگ سوک و ایم یونا چیست؟ به نظر شما موش بزرگ کیست؟ چه اتفاقی برای چان هو در پشت این همه ماجراجویی خواهد افتاد؟ نظرات خود را با ما و سایر مسافران آراددر میان بگذارید. ممنون از اینکه با ما بودید.

بند 30 گروه هارون
انتخاب شده توسط کاربران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا