تکنولوژی

سرویس Youtube TV با ۵ میلیون بیننده حالا بزرگ‌ترین سرویس پخش مستقیم آمریکا است

گوگل در چند سال اخیر تمرکز خود را روی یوتیوب گذاشته است و بخش های جدیدی مانند YouTube Music یا YouTube TV حاصل برنامه های این شرکت است. اخیراً یوتیوب موفقیت های زیادی کسب کرده است. YouTube TV با 5 میلیون بیننده اکنون بزرگترین سرویس پخش زنده در ایالات متحده است. با ترنجی همراه باشید

YouTube TV اکنون بزرگترین سرویس پخش زنده در ایالات متحده است!

وقتی صحبت از خدمات پخش زنده می شود، بازار ایالات متحده پر از گزینه های بسیار و پیچیده است. نتفلیکس، دیزنی پلاس، اپل تی‌وی و سایر سرویس‌های استریم در چند سال گذشته رشد کرده‌اند. همه این موفقیت ها به لطف اپیدمی کرونا است که مردم را در خانه نگه می دارد. در حالی که رشد آنها در حال حاضر کند شده است، تقاضا برای خدمات پخش محتوای جدید زیاد است.

با این حال، هنوز تعداد کمی از مردم ترجیح می دهند به جای سرویس های پخش محتوا، تلویزیون کابلی تماشا کنند. سرویس YouTube TV گوگل به کاربران اجازه می دهد کانال های تلویزیونی زنده را از طریق اینترنت پخش کنند. این سرویس در سال 2017 راه اندازی شد تا جایگزین خدمات و شبکه های کابلی در ایالات متحده شود. بر اساس گزارش های اخیر، سرویس YouTube TV گوگل در حال حاضر بیش از 5 میلیون کاربر فعال در ایالات متحده دارد. سرویس استریم اکنون رسما بزرگترین سرویس پخش زنده در ایالات متحده است.

سرویس YouTube TV

نیل موهان، مدیر ارشد محصولات یوتیوب، تأیید کرد که YouTube TV اکنون از 5 میلیون مشترک پولی فراتر رفته است. این بدان معناست که این سرویس استریم از زمان راه‌اندازی خود هر سال به طور متوسط ​​1 میلیون مشترک جدید به دست آورده است. هنوز مشخص نیست که چه درصدی از مشترکین آزمایشی خواهند بود. اما طرح سرویس YouTube TV از هفت روز تا چند هفته است. پس از گذراندن مرحله آزمایشی، کاربران برای ادامه استفاده از این سرویس باید حداقل در طرح اولیه (55 دلار در ماه) مشترک شوند.

به گزارش خبرگزاری GizChinaسرویس YouTube TV گوگل در حال حاضر بزرگترین سرویس پخش جریانی در ایالات متحده با 5 میلیون کاربر فعال است که بسیار جلوتر از 4.1 میلیون مشترک Hulu است. گوگل در سه ماهه سوم سال 2020 فاش کرد که YouTube TV بیش از 3 میلیون مشترک دارد، رقمی که شامل مشترکین آزمایشی نمی شود. این آمار دقیق تری از تعداد مشترکین پولی این سرویس را نشان می دهد.

سرویس YouTube TV

نیل موهان، مدیر محصول یوتیوب با اشاره به چهره سرویس Today We گفت: «پنج سال پیش، ما تلویزیون YouTube را راه اندازی کردیم تا شیوه تماشای محتوای تلویزیونی را دوباره ابداع کنیم و به کاربران این امکان را بدهیم که یک جریان درآمدی جدید برای ما ایجاد کنند. خوشحالیم که YouTube TV با بیش از 5 میلیون کاربر فعال به یک تجارت پر رونق تبدیل شده است. این نقطه عطف تلاش و تعهد ما برای ایجاد یک سرویس شگفت انگیز است که تیم Google برای ایجاد بهترین تجربه ممکن انجام داده است. نظر کاربران مجله آراددر مورد سرویس یوتیوب تی وی چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا