تکنولوژی

سرویس های استریم آنلاین برای اولین بار در تاریخ از شبکه های کابلی پیشی گرفتند!

در چند روز گذشته برای اولین بار در تاریخ شهید آمار مخاطبان خدمات پخش آنلاین را شکست می دهد مانند نتفلیکس، ما با شبکه های کابلی مقایسه شده ایم.

تتر نوامبر

بر اساس گزارش های اخیر، پلتفرم های پخش آنلاین محبوب ترین آنها نتفلیکس است که برای اولین بار مخاطبان بیشتری نسبت به شبکه های کابلی جذب کردند. بنابراین در جولای 2022 تعداد بینندگان خدمات پخش آنلاین بیش از شبکه های کابلی در ایالات متحده اعلام شد. البته با توجه به محبوبیت روزافزون خدمات آنلاین در سراسر جهان، چنین رویدادی دور از انتظار نبود.

طبق آمار اخیر نیلسن، پلتفرم های استریم حدود 34.8 درصد از بینندگان ایالات متحده را تشکیل می دهند. این درصد برای تلویزیون کابلی 24.4 درصد، برای تلویزیون نوری 34.4 درصد و برای سایر موارد 9.2 درصد است.

بیشتر بخوانید: سرویس آنلاین دیزنی بالاخره از نتفلیکس پیشی گرفت!

افزایش چشمگیر مخاطبان خدمات پخش آنلاین در سال جاری

طبق این آمار، خدمات پخش آنلاین در سال 2022 نسبت به سال گذشته 22.6 درصد افزایش داشته است. مخاطبان به طور متوسط ​​190.9 میلیارد دقیقه در هفته را صرف تماشای عناوین مورد علاقه خود در این سرویس می کنند.

آمار جدید نیلسن

اگرچه نتفلیکس در ابتدای سال جاری با کاهش مخاطب مواجه شد، اما این سرویس با 7.7 درصد از کل بینندگان در جولای 2022، پیشتاز در بین سرویس های پخش آنلاین است.

بعد از آن موفقیت سرویس نتفلیکس است که چندان دور از انتظار نبود پخش فصل چهارم سریال Stranger things مشخص شد که مخاطبان او در مجموع 18 میلیارد دقیقه تماشا کرده اند.

لازم به ذکر است سیاست های نتفلیکس برای افزایش بازدید همین امر باعث شد تا فصل چهارم این سریال به دو قسمت تقسیم شود. علاوه بر این، سریال هایی مانند مرد خاکستری و فصل جدید Better Call Saul بینندگان زیادی را به نتفلیکس آورده اند.

علاوه بر نتفلیکس که بیشترین بیننده را در بین سرویس های پخش آنلاین دارد، YouTube، Hulu و Amazon Prime این سرویس ها به ترتیب با 7.6، 3.3 و 3 درصد از مخاطبان عملکرد خوبی داشتند.

بیشتر بخوانید:

کاربران تکراتو، نظر شما در مورد خدمات پخش آنلاین که از شبکه های کابلی پیشی می گیرند چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: gizchina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا