فیلم و موزیک

سرنخ هایی از آینده سریال شوالیه ماه ؛ پس از سریال شوالیه ماه چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

با پایان یافتن سری شوالیه ماه، تصمیم گرفتیم نگاهی به مجله خبری آرادبیندازیم شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه بیایید پرداخت کنیم.

در پنج قسمت از سریال شوالیه ماه، طرفداران سفری پر اکشن و مرموز را آغاز کردند. مارک اسپکتور و استیون گرانت نیز در این سفر آنها را همراهی می کردند. اکنون که به قسمت پایانی نزدیک شده ایم، می توانیم به قسمت های قبلی نگاه کنیم نکاتی برای آینده سریال شوالیه ماه برسیم به آینده سریال شوالیه ماه را پیش بینی کنید آنها پرداخت می کنند.

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه

بعد از سریال «شوالیه ماه» چه اتفاقی می افتد؟

می توانید مرور کنید شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه

سفر مارک اسپکتور و استیون گرانت در سریال شوالیه ماه رو به پایان است. با این حال، سفر آنها بدون شک در آینده دنیای سینمایی مارول ادامه خواهد داشت، بنابراین آنها قصد دارند پیش بینی آینده شوالیه ماه آن را داشته باشید. برای بررسی با مجله خبری آرادهمراه باشید نکاتی از آینده سریال شوالیه ماه به آینده سریال شوالیه ماه را پیش بینی کنید بیایید پرداخت کنیم.

ادامه این مطلب می تواند قسمت بزرگی از سریال شوالیه ماه را خراب کند!

یه تابوت دیگه

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
تابوت جیک لاکلی در پایان قسمت چهارم

در پایان قسمت چهارم، در این بیمارستان روانی، مارک و استفن را در دو بدن متفاوت می بینیم. در واقع، او مارک استفن را در یک تابوت پیدا می کند. در زیر تابو دیگری را می بینیم که به نظر می رسد شخصی در آن گرفتار شده است، اما مارک و استفان آن را باز نمی کنند.

سرنخ های زیادی از آینده سری شوالیه ماه به شخصیت سوم شوالیه ماه یعنی جیک لاکلی اشاره می کند. اگرچه تابوت حتی در قسمت پنجم باز نشد، اما تقریباً مطمئن هستیم که جیک لاکلی داخل آن گیر کرده است. حضور جیک لاکلی تاثیر زیادی بر آینده مون نایت دارد و می تواند داستان را به طرق مختلف بیان کند.

بیشتر بخوانید:

شخصیت سوم بی رحم است

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
جیک لاکلی بی رحم است

با نگاهی به سرنخ هایی از آینده سری شوالیه ماه، با لحظاتی مواجه می شویم که بدن مارک اقدامات خشونت آمیز زیادی انجام می دهد. با این حال، نه او و نه استفان چنین اقدامی نکردند.

مارک و استفن، علیرغم اختلافات فراوان، همچنان مرزهای خاص خود را دارند و هرگز به خشونت بیش از حد متوسل نمی شوند. اما به نظر می رسد شخصیت سوم در ذهن آنها (احتمالا جیک لاکلی) از این قاعده مستثنی است و هیچ رحمی نشان نمی دهد. یک مرد خشن که می تواند بدن مارک را کنترل کند در پیش بینی آینده سری شوالیه ماه بسیار مهم است و می تواند داستان های جذابی خلق کند.

بیشتر بخوانید:

کراولی

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
کراولی در خیابان، کراولی در بیمارستان روانی مارک و کراولی در کمیک

در اپیزودهای ابتدایی سریال شخصی بود که رهبری می کرد آینده سریال شوالیه ماه را پیش بینی کنید شد. در آن زمان استفان که هیچ دوستی نداشت مجسمه طلایی مخفی مردی را که در خیابان نشسته بود به عنوان دوست خود انتخاب کرده بود.

استفان با او صحبت کرد و همه آنچه در دل داشت به او گفت. اما بسیاری از طرفداران با توجه به پیش بینی آینده سریال Moon Knight معتقدند که به زودی مشخص می شود که این مرد در واقع کراولی است. کراولی یکی از قابل اعتمادترین متحدان و دوستان شوالیه ماه در کمیک است.

بیشتر بخوانید:

بازگشت کانشو

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
طراحی کانشو در بیمارستان روانی مارک

یکی آینده سریال شوالیه ماه را پیش بینی کنید دیگری می گوید چگونه کانشو برگشت. زمانی که کانشو به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین توسط دیگر خدایان مصر دستگیر شد، گفت که فقط مارک می تواند او را نجات دهد. با این حال، به نظر نمی رسد که مارک در حال حاضر واجد شرایط آزادی خود باشد.

مارک در پایان اپیزود پنجم به میدان بازگشت و اکنون با توجه به آینده سریال شوالیه ماه را پیش بینی کنید ممکن است شخص دیگری کانشو را آزاد کرده باشد. برخی نیز بر این باورند که کانشو قبلاً آواتار دیگری دارد، اما کانشو تصمیم می گیرد دوباره از مارک کمک بگیرد تا هارو را نابود کند. همچنین با توجه به آینده سری Moon Knight، اگر مارک، استفن و جیک بتوانند با هم همکاری کنند، احتمالاً می توانند قدرت زیادی به دست آورند.

بیشتر بخوانید:

لباس جدید

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
لباس شوالیه روی ماه، لباس مستر نایت و لباس شوالیه در زمین X ماه

اولین باری که شوالیه ماه در سریال قدرت کانسو را به دست آورد، لباس اصلی این شخصیت را به تن کرد. اما در قسمت دوم، زمانی که استفان گرانت به قدرت رسید، کت و شلوار آقای نایت را به تن کرد. این ایده برای لباس‌های مختلف مختص دنیای سینمایی مارول است و سرنخ‌هایی از آینده سری Moon Knight ارائه می‌کند.

در این سریال بارها از جیک لاکلی، شخصیت سوم مارک یاد شده است. بنابراین، اگر آینده سریال شوالیه ماه نزدیک باشد و همچنان جیک را ببینیم، بدون شک او باید لباس های دیگری بپوشد. لباس جیک احتمالاً ترکیبی از برخی موارد است بهترین لباس های یک شوالیه در ماه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

لیلا شوالیه ماه می شود

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
لیلا در بیمارستان روانپزشکی شوالیه ماه.

سرنخ دیگری از آینده شوالیه ماه از همان ابتدا مشخص بود. استفن به لیلا گفت که مارک از او دوری کرده است تا از تبدیل شدن لیلا به آواتار بعدی کانشو جلوگیری کند. کانشو همچنین مارک را تهدید کرد که اگر آواتار او باقی نماند، لیلا را به عنوان آواتار جدید خود انتخاب خواهد کرد.

حالا که مارک دیگر آواتار کانشو نیست، ممکن است به نوعی لیلا کانشو را آزاد کند و خودش شوالیه ماه شود. این پیش بینی برای آینده سریال شوالیه ماه بسیار غم انگیز است و با وجود تلاش مارک، به نظر می رسد کانشو بتواند لیلا را برای آواتار خود بگیرد.

بیشتر بخوانید:

پیدایش آمیت

شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه
سرنخ هایی از آینده سریال شوالیه ماه، سرنخ هایی از آینده سریال شوالیه ماه

آرتور و فرقه اش همیشه مارک را به قصد آزادی آمیت تهدید کرده اند. با توجه به جدول زمانی که تاکنون شکل گرفته است، به نظر می رسد که آرتور در نهایت بتواند این کار را انجام دهد. با این حال، باید بدانید که سرنخ هایی در مورد آینده سریال شوالیه ماه وجود دارد که احتمال این اتفاق را بیشتر می کند.

سوفیا دانو یکی از بازیگران سریال شوالیه ماه است که نامش هرگز اعلام نشد. او همچنین تا قسمت پنجم در این سریال حضور نداشت. پیش بینی آینده سریال «شوالیه ماه» این خواهد بود که آمیت نیز مانند کانشو و تاور به عنوان جلوه های ویژه در سریال حضور داشته باشد و تنها صدای او توسط بازیگر دیگری پخش شود. این بازیگر نمی تواند غیر از سوفیا دانو باشد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله شواهدی از آینده سریال شوالیه ماه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد نکاتی در مورد آینده شوالیه ماه

آیا کانشو بازخواهد گشت؟

به احتمال زیاد بله. اما طبق پیش‌بینی آینده مون نایت، لیلا آواتار جدید کانشو به جای مارک خواهد بود.

آمیت در سریال «شوالیه ماه» حضور دارد؟

در طول سریال، شوالیه ماه آرتور هارو می گوید که قصد دارد آمیت را آزاد کند. سوفیا دانو نیز باید در آخرین قسمت «شوالیه ماه» نقشی مرموز داشته باشد. پس می توان نتیجه گرفت که در قسمت آخر سوفیا دانو نقش آمیت را بازی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا