فیلم و موزیک

سرقت مسلحانه از یک طلا‌فروشی در قم ؛ شناسایی سارقان فراری آغاز شد

سرقت از یک طلافروشی در کوم سارقان با استفاده از سهل انگاری فروشنده در جمع آوری طلاها به طلافروشی دستبرد زدند اما با وجود پلیس، سارقان موفق به فرار شدند.

سارقان فرصت طلب با استفاده از سهل انگاری فروشنده در بالا بردن ویترین طلا وارد مغازه شده و تهدید به سرقت طلاهای ویترین طلا کردند. اخبار خوب را ادامه دهید سرقت از طلافروشی در کوم با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سرقت از یک طلافروشی در کوم

سرقت مسلحانه در کوم

سرقت از یک طلافروشی در کوم
سرقت از یک طلافروشی در Kum, سرقت از یک طلافروشی در Kum

سرقت از طلافروشی در کوم

ساعت 11:30 صبح امروز دو “سارق فرصت طلب” در حالی که ویترین طلاها را برداشته و با تهدید مالک و سرقت طلاهای ویترین طلا، با بی توجهی فروشنده وارد مغازه شدند.

سارقان طلافروشی در کوم دو نفر هستند که با اسلحه وارد طلافروشی شده و در کمتر از 30 دقیقه طلافروشی را ترک کرده و بلافاصله با خودروی پژو متواری شدند.

بلافاصله ماموران انتظامی و تحقیقات اولیه برای شناسایی سارقان در حال ردیابی آغاز شدند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله سرقت از یک طلافروشی در کوم ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا