فیلم و موزیک

سرقت از صندوق امانات بانک ملی ؛ ماجرای سرقت هالیوودی از صندوق امانات چیست؟

سرقت گاوصندوق بانک ملی در تعطیلات گذشته باعث نگرانی شهروندان شد، چه کسی مسئول اموال مسروقه است؟

در پی سرقت 168 گاوصندوق در شعبه بانک ملی تهران، رئیس کل بانک و دو کارمند این بانک دستگیر شدند و جزئیات این سرقت بی سابقه و حرفه ای توسط پلیس در دست بررسی است. اخبار خوب را ادامه دهید دلیل سرقت از گاوصندوق بانک ملی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سرقت گاوصندوق بانک ملی

صندوق امانی بانک ملی

سرقت گاوصندوق بانک ملی
دلیل سرقت از صندوق امانی بانک ملی، صندوق امانی بانک ملی

سابقه سرقت از گاوصندوق بانک ملی چیست؟

تعدادی از سارقان در تعطیلات اخیر از ساختمان همسایه به شعبه ممتاز بانک ملی در خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران وارد شده و حدود 250 گاوصندوق را باز کرده و اموال موجود در صندوق را به سرقت بردند. برخی گزارش ها حاکی از آن است که سارقان یک دستگاه VCR نیز به سرقت برده اند. در جریان سرقت، سیستم امنیتی بانک که به طور خودکار پلیس و رئیس بانک را مطلع می کند، سوالات زیادی را ایجاد کرد!

بیشتر بخوانید:

تحقیقات برای دستگیری سارقان در حالی ادامه داشت که رئیس شعبه این بانک به دلیل سهل انگاری دستگیر شد و بررسی ها نشان می دهد سارقان در تعطیلات عید سعید فطر اقدام به سرقت از گاوصندوق بانک دیگری کردند که نقشه آنها ناکام ماند.

سرقت از صندوق امانات بانک ملی ؛ ماجرای سرقت هالیوودی از صندوق امانات چیست؟

یک خطا در سیستم امنیتی بانک پیش از این نیز پیامی مشابه را برای رئیس بانک ارسال کرده بود. سپس رئیس بانک به پلیس اطلاع داد اما مشخص شد سامانه پیام اشتباهی ارسال کرده است. این نقص باعث شد رئیس بانک این بار هشدار سیستم امنیتی را نادیده بگیرد!!

دیروز تعدادی از مالباختگان مقابل شعبه تجمع کردند و خواستار پاسخگویی شدند. می پرسند مگر پلیس نگفته طلا و جواهرات را در گاوصندوق بانک بگذاریم؟

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله سرقت گاوصندوق بانک ملی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقد و بررسی فیلم های روز دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا