تکنولوژی

سانسور نام مهسا امینی توسط همراه اول ؛ وزارت ارتباطات سلب مسئولیت کرد!

در روزهای گذشته کاربران اپراتور تلفن همراه ابتدا از نام مهسا امینی توسط اولین ماهواره سانسور شد این سوال با واکنش وزارت ارتباطات همراه بود.

در روزهای گذشته کاربران اپراتور تلفن همراه ابتدا از سانسور نام مهسا امینی در همراه اول اعلام شده و گزارش های جدید حاکی از عدم امکان ارسال پیامک حاوی نام مهسا امینی توسط کاربران است. اما این سوال واکنش وزارت ارتباطات را برانگیخت.

گروه هارون

نام مهسا امینی توسط اولین ماهواره سانسور شد

در همین راستا مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم در واکنش به این موضوع اعلام کرد که این وزارتخانه هیچ دستوری در این زمینه به شرکت اول نداده است.

محمد احسان حرامید مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات فیلتر با نام مهسا امینی پس از اولین ماهواره وی با اعلام اینکه این وزارتخانه به هیچ یک از اپراتورها دستوری در این راستا نداده است، تاکید کرد:

وزارت ارتباطات به هیچ یک از اپراتورها دستوری در این زمینه نداده و دستوری برای فیلتر کردن پیامک های حاوی نام مهسا امینی داده نشده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره سانسور نام مهسا امینی از ماهواره اول چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات با سایت خبری آرادبه اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا