ساختمان

سامانه جامع تجارت گامی برای شفاف سازی بازار سیمان – مجله آراد

سیستم معاملاتی کلی گامی به سوی شفافیت است

به گزارش مجله خبری آراد- امیررضا رجبی در جلسه تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم صنعت و معدن نیشابور گفت: با کمک سامانه کل معاملات، بیش از 95 درصد از بازار سیمان و پروفیل فولادی در استان شفاف شد

وی افزود: هدف از شفاف سازی واحدهای صنعتی در قالب این سامانه ایجاد فضای امن برای فعالیت سالم اقتصادی است و برخی مخالفان این طرح از شفافیت هراس دارند.

ربطی به اداره مالیات نداره

وی گفت: سامانه جامع معاملات ربطی به سازمان مالیاتی ندارد. وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حمایت از تولید ملی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز حضور پررنگی دارد و تلاش می کنیم سرمایه گذاری های کلان را در سراسر کشور جذب کنیم. و در این چارچوب 36 موضوع قابل سرمایه گذاری در استان را توضیح داده ایم.

بومی سازی در مدیریت

نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه که در واقع تودیع محمدرضا پورکاویان رئیس سابق اداره صنعت، معدن و تجارت نیشابور و ارائه بود گفت. حسین سراج: انتخاب مدیر بومی و توانمند از مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای شهرستان نیشابور مطلوب است.

هدف تولید دانش محور است

احسان ارکانی افزود: هدف همه ما موفقیت دولت مردمی و جبهه تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال در صنعت، معدن و تجارت است و امیدواریم با همدلی و همدلی شاهد تحقق شعار امسال باشیم. همگرایی همه گروه ها وی همچنین گفت: با توجه به اینکه فرمانداری نیشابور استانداری ویژه و معاون استانداری است، خواهان ارتقای معاونت صنعت، معدن و تجارت نیشابور هستیم.

ایجاد بستر اقتصادی

معاون فرماندار و فرماندار ویژه نیشابور افزود: امروز با جنگ اقتصادی روبرو هستیم. پیش نیاز مدیریت پرونده در این شرایط، تشکیل یک پایگاه اقتصادی است. ابوطالب جوان افزود: آفت مدیریت در ادارات و ارگان ها بخشی از نگاه به امور است. و این نگاه در ادارات اداری ما وجود دارد و برای حل این مشکل باید تفاهم مشترکی برای حل مشکلات مردم حاصل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا