فیلم و موزیک

ساخت دو فیلم جدید براساس بازی های سگا

سگا قصد دارد با همکاری شرکت فیلمسازی Picturestart اقتباس های سینمایی از دو بازی Comix Zone و Space Channel 5 بسازد.

با معرفی بازی Sonic the Hedghog 3 در ماه‌های اخیر، سگا قصد دارد اقتباس‌های سینمایی از مجموعه‌های قدیمی دیگری نیز بسازد.

فیلم‌های جدید با همکاری پیکچراستارت، یک شرکت تولید فیلم که در سال ۲۰۱۹ توسط اریک فیگ، یکی از مدیران سابق لاینزگیت تأسیس شد، تولید خواهند شد. فیلم Cha Cha Real Smooth که اوایل امسال در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و سریال درام HBO Max من خوب هستم از جمله ساخته‌های این شرکت تولید فیلم تازه تاسیس در سه سال گذشته هستند.

اولین پروژه ای که تحت قرارداد جدید توسعه می یابد، اقتباس فیلم کمدی موزیکال کانال 5 از فضای موزیکال سال 1999 کانال 5 خواهد بود. این فیلم که توسط بری بتلز و نیر پنری نوشته شده است، داستان تلاش های یک روزنامه نگار به آینده برای مقابله با تهدید را روایت می کند. حمله یک بیگانه با کمک پیشخدمت رستوران. بتلز نویسندگی و کارگردانی The Baytown Outlaws را بر عهده داشت و پنری به عنوان کارگردان و فیلمنامه نویس Extracted شناخته می شود.

ساخت دو فیلم جدید براساس بازی های سگا

اقتباس سینمایی بازی محبوب Comix Zone دومین پروژه سینمایی جدید سگا خواهد بود. در این فیلم که در حال حاضر نام آن Zone است، یک نویسنده مشهور کتاب مصور و یک نویسنده رنگین‌پوست تازه‌کار به طور تصادفی با آخرین شماره کتاب کمیک موفق خود مواجه می‌شوند و هر دو وظیفه دارند اختلافات خود را کنار بگذارند تا نقشه‌های یک شرور برای نابودی را خنثی کنند. جهان، جلوگیری کنید.

مای کات، نویسنده چگونه اژدهایان اژدها را تربیت کنیم: قلمرو نهم، سه گانه نتفلیکس تبدیل شوندگان: جنگ برای سایبرترون و برنده جایزه امی جوان عدالت، فیلمنامه Zone را خواهد نوشت.

رویس ریوز-داربی و اریک فیگ از پیکچراستارت بر تولید هر دو فیلم اقتباسی نظارت خواهند کرد و سامی کیم فالوی به عنوان تهیه کننده نیز حضور خواهد داشت. علاوه بر دو پروژه جدید، Picturestart در حال حاضر در مراحل پایانی ساخت یک اقتباس سینمایی از سری Borderlands استودیوی Gearbox است.

Tora Nakahara، تهیه‌کننده فیلم‌های Sonic و تهیه‌کننده سریال نتفلیکس Sonic Prime، به عنوان تهیه‌کننده در فیلم‌های Channel 5 و Zone خدمت خواهد کرد. تاکومی یوشیناگا، نویسنده اصلی بازی‌های Space Channel 5 و کاگاشی شیمومورا، تهیه‌کننده بازی‌های Bayonetta و Vanquish سگا نیز به تیم سازنده هر دو فیلم پیوستند.

نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا