فیلم و موزیک

زمان پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه (Gelsin Hayat Bildiği Gibi)

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی What You Wish (Gelsin Hayat Bildiği Gibi) یکی از بهترین سریال ترکی تابستانی 2022منتظر مقاله جدید باشید.

این سریال به کارگردانی آلتان دونمز است و داستان گروهی جوان با گذشته های نامناسب را روایت می کند. در حالی که زندگی به آنها فرصت اصلاح و تغییر می دهد. برای اطلاع از زمان و تاریخ پخش سریال ترکی «هرچی» با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال ترکی هر چه که بخواهید می تواند باشد

گلسین حیات بیلدیگی گیبی

زمان پخش سریال ترکی هر چه که بخواهید می تواند باشد
زمان پخش گلسین حیات بیلدیگی گیبی

برای آشنایی با مقالات جدید سایت فیگار، مشاهده خلاصه نقد فیلم و سریال و آشنایی با بهترین فیلم ها و سریال ها در ژانرهای مختلف، به صفحه اینستاگرام مجله خبری آرادمراجعه کنید. در قرعه کشی های هفتگی شرکت کنید و با دنبال کردن این صفحه از پست های سرگرم کننده لذت ببرید:

تیم بازیگران سریال شامل نام‌های باتجربه و جوانی چون ارتان سابان، اوزگه اوزبرک، دوریم اوزکان، نیلسو برفین آکتاش، مصطفی آچالان، ازگو دلیکانلی، عایشه کیرجا، صنم بابی، آنر اوزر، روژبین جردن، علی برگه، فورکان مورات هستند. اوگور.

دریا سالها پیش برای خدمت اجباری به بیمارستان نظامی منتقل شد و در آنجا عشق زیادی را با سعدی پایاسلی تجربه کرد، اما پایاسلی فقط یک خداحافظی از خود به جای گذاشت و ناپدید شد.

پایاسلی پس از رها شدن از گذشته کثیف خود در نتیجه همکاری با پلیس به عنوان معلم جغرافیا زندگی جدیدی را آغاز می کند، اما در مواجهه با دریا که هرگز فراموش نمی کند، زندگی او به بن بست تبدیل می شود و رازهای سال های گذشته فاش می شود. . این در حالی است که ماجرای پنج دانش آموز پایاسلی اعزامی به کانون اصلاح و تربیت اطفال نیز روایت می شود.

زمان پخش گلسین حیات بیلدیگی گیبی

زمان پخش سریال ترکی هر چه که بخواهید می تواند باشد
زمان پخش سریال می تواند هر چه شما بخواهید باشد
 • نام (فارسی: هر چی میخواد بشه
 • کارگردان: آلتان دونمز
 • ستاره ها:
  • آرتان سابان
  • اوزگه اوزبارک
  • دوریم اوزکان
  • نیلسو بارفین آکتاش
 • شبکه: نمایش تلویزیون
 • زمان پخش سریال می تواند هر چه شما بخواهید باشد: از تیرماه
 • در روز پخش سریال ترکی هر اتفاقی ممکن است بیفتد: پنجشنبه هر هفته از ساعت 21:30

پست های مشابه:

از شرکت شما تا انتهای مقاله زمان پخش سریال ترکی هر چه که بخواهید می تواند باشد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا