فیلم و موزیک

زمان پخش سریال آتش سرد +[جزئیات و ساعت پخش تکرار سریال جدید شبکه 2]

زمان پخش سریال آتش سرد پیش از این اعلام شده بود که این برنامه در روز شنبه (22 اوت) پخش خواهد شد، اما به تعویق افتاد و از اکتبر پخش خواهد شد.

سریال «آتش سرد» بعد از ماه محرم و صفر پخش می شود. اخبار را ادامه دهید زمان پخش سریال آتش سرد با مجله خبری آرادهمراه باشید.

زمان پخش سریال آتش سرد

پخش سریال آتش سرد
بیوگرافی بازیگران سریال آتش سراد

پخش سریال آتش سرد به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرهلو به کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه کنندگی علی مهام به بعد از ماه محرم و صفر موکول شد. آتش سرد محصول گروه فیلم و تلویزیون دو سیما است که در 30 قسمت 45 دقیقه ای و یک ملودرام اجتماعی ساخته شده است.

بهرنگ ملک محمدی، سرپرست فیلم و سریال شبکه دو از تعویق پخش سریال «آتش سرد»، بازپخش سه سریال محرم شامل سریال «وفا»، «معصومیت از دست رفته» و یک سریال دیگر خبر داد.

  • زمان پخش سریال آتش سرد: از 18 مهر از شنبه تا پنجشنبه ساعت 21:30 شبکه دوم
  • زمان پخش مجدد سریال آتاس سرد: بازپخش سریال آتش سرد در ساعت های 9:30 و 16:15 روز بعد

سالار عقیلی به عنوان خواننده این سریال و آهنگ آتش سرد با شعری از محمدمهدی سیار و موسیقی دانیال سالاری و علی وانیار سروده شده است.

خلاصه داستان: فرید پدر و مادرش را در یک تصادف از دست می دهد و نیمی از کارخانه های بزرگ را به ارث می برد. محسن تاجیک، شوهر عمه فرید که قیم قانونی او نیز هست، متوجه دستکاری در حساب های کارخانه می شود.

بازیگران: پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا اشماهار، شیوا خسرومهر، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، پویا امینی، یلدا قشقایی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی، سرا احمدیان، پرهام علی پورلیک، سارا احمدیان. حسین. حاجی علی، رومسیاطهری، امیرعلی موسوی، حمید عرب سورکی، ستاره حیدرآبادی، آرش احمدی، رومینا حاجی حسنی، علی دگانی، میلاد شوریده، حمید شکوهی فر، عاطفه شکری، نسیم سروش، سمیرا چراغی، فریبا گودری، طاهاسه رهنما، شهید احمدلو

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا