تکنولوژی

زمان عرضه خودروهای زرماکارون (زرخودرو) به بازار مشخص شد + قیمت احتمالی محصولات

این روزها ورود یک شرکت غذایی به صنعت خودرو بسیار خبرساز شده است. حال و دقایقی پیش زمان عرضه خودروهای زیرماکارون نیز مشخص شد.

گروه صنعتی زر که برند زر ماکارون را نیز در اختیار دارد به تازگی اعلام کرده است که مجوز تولید خودرو با برند زر خودرو را دریافت کرده است. از آن به بعد زر خودرو سومین قطب صنعت خودرو ایران و رقیب سایپا و ایران خودرو است. ذکر شد. اما اکنون مشخص شده است که خودروهای این برند جدید چه زمانی به صورت رسمی وارد بازار خواهند شد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: شرایط فروش ام وی ام X55 بدون برداشت 1401 + قیمت

قیمت و زمان تحویل خودروهای زیرماکارون

بحث تولید خودرو توسط گروه زر از مدت ها پیش مطرح بود اما اخیرا مدیرعامل این گروه رسما اعلام کرد که برند زر خودرو به عنوان زیرمجموعه جدید این شرکت مجوز تاسیس کارخانه خودروسازی و خودروسازی را دریافت کرده است. ساخت خودرو از وزارت امنیت .

به گفته این عضو هیئت مدیره گروه صنعتی زر، مجوز تولید خودروهای زرماکارون از سوی وزارت ایمنی صادر شده است و بر این اساس زر خودرو پس از سایپا به قطب سوم خودروسازی کشور تبدیل خواهد شد. و ایران خودرو. حتی خیلی وقت پیش نیست جزئیات فرآیند تولید خودرو زرماکارون پیدا شد. مرتضی سلطانی یکی از اعضای هیئت مدیره گروه صنعتی زر در خصوص محصولات زر خودرو گفت:

انقلابی در صنعت خودروی ایران رخ خواهد داد و خودروهای کاملا متفاوتی وارد بازار خواهند شد. خودروهایی متفاوت از خودروهای تولید شده در 40 سال گذشته. یکی دیگر از وعده های این گروه تولید خودروهای باکیفیت و اقتصادی است.

زمان عرضه خودروهای زرماکارون در بازار مشخص شد + قیمت احتمالی محصولات

سلطانی پیش از این اعلام کرده بود که این شرکت که سال ها یکی از برندهای مطرح در حوزه صنایع غذایی بوده، طبیعتا می تواند در عرصه خودروسازی نیز بدرخشد و انقلابی بزرگ در این عرصه ایجاد کند. چندی پیش فربد زاوه، کارشناس صنعت خودرو در مصاحبه ای گفت:

اگر این گروه صنعتی فعالیت خود را آغاز کند، حدود دو تا سه سال دیگر قادر به عرضه خودرو به بازار خواهد بود. اما به نظر نمی رسد تیراژ این شرکت بیش از پنج تا ده هزار واحد باشد. البته این شماره تیراژ برای شرکت های تخصصی خودروسازی نیز می باشد. اما این شرکت در صنعت خودروسازی تخصص ندارد.

این کارشناس صنعت خودرو همچنین افزود: این شرکت به طور طبیعی سعی می کند محصولات اقتصادی و متناسب با قدرت خرید مردم تولید کند. در نتیجه باید انتظار محصولاتی در بازه قیمتی 200 تا 300 میلیون تومان را داشته باشیم.

یکی دیگر از اعضای هیات مدیره گروه زر درباره زمان عرضه محصولات زر خودرو به بازار گفت: زمان دقیقی نمی توان اعلام کرد و این موضوع به مذاکرات تولیدی و تجاری این گروه بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران سایت خبری آراددر مورد قیمت و زمان عرضه خودروهای زیرماکارون به بازار چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا