تکنولوژی

زمان بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس مشخص شد

با توجه به استقبال خوب از عرضه اولیه سهام استقلال و پرسپولیس، چندی پیش معاون سازمان خصوصی سازی از بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس خبر داد.

حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی اواخر خرداد ماه امسال درباره افتتاح نماد باشگاه استقلال گفت: نماد این باشگاه منتظر تایید گزارش مالی 6 ماهه از حسابرسی باشگاه است. سازمان کشور و در هفته اول تیرماه این نماد برای خرید و فروش مردم در بازار آزاد عرضه می شود. بازگشایی می شود و تا 3 هفته دیگر نماد پرسپولیس آماده می شود. الان آخر تیر هستیم و خبری ازش نیست!

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: زرخودرو رقیب جدید ایران خودرو و سایپا: از 40 سال گذشته تاکنون خودروهای مختلفی تولید می کنیم.

زمان بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس است

این در حالی است که حسین امیرحیمی، قائم مقام قربانزاده روز گذشته در گفت وگو با رسانه ها با تاکید بر لزوم باز شدن نماد پرسپولیس و استقلال تا پایان هفته جاری، گفت:

در این راستا هماهنگی های لازم با بورس، سازمان بورس و دو باشگاه انجام شده است.

زمان بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس مشخص شد

وی ادامه داد: برای کشف مجدد اسناد و مدارک مورد نیاز است که مهمترین آنها حساب های حسابرسی شده است که طبق اخبار اخیر تولید نشده است اما انتظار می رود به زودی تولید شود. بر این اساس سعی می کنیم سه شنبه یا چهارشنبه هفته جاری همزمان این نمادها را بازگشایی کنیم.

بیشتر بخوانید:

نظر کاربران سایت خبری آراددر مورد زمان افتتاحیه نمادهای استقلال و پرسپولیس چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا