فیلم و موزیک

رییس جمهور به قزوین میرود ؛ سفر استانی سید ابراهیم رئیسی در چهارشنبه این هفته

رئیس جمهور به قزوین می رود آیت الله رئیسی در بیستمین سفر خود به استان، چهارشنبه هفته جاری به همراه برخی از اعضای دولت به قزوین سفر می کند.

این سومین سفر کشوری دکتر رئیسی در سال 1401 و بیستمین سفر کشوری وی در هشت ماه گذشته است. اخبار خوب را ادامه دهید سفر کشوری رئیس جمهور با مجله خبری آرادهمراه باشید.

رئیس جمهور به قزوین می رود

سفر کشوری رئیس جمهور

رئیس جمهور به قزوین می رود
سفر استانی رئیس جمهور، سفر استانی رئیس جمهور

سفر رئیس جمهور

معاون اجرایی رئیس جمهور پیگیری مصوبات استانداری را تشریح کرد و در این خصوص تصمیم گیری کرد.

پروژه های مصوب در سطح منطقه پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی دارند و با جدیت در حال اجرا هستند و برای برخی از پروژه هایی که کند پیشرفت می کنند تدابیری اندیشیده و برنامه ریزی شده تا به موقع به مرحله بهره برداری برسند.

معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری گفت: این معاونت علاوه بر وظایف اساسی خود برخی از دستورات خاص رئیس جمهور و در صورت نیاز سایر وظایف را نیز انجام می دهد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله رئیس جمهور به قزوین می رود ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا