فیلم و موزیک

ریبوت بازی Alone In The Dark منتشر شد! [+عکس و تریلر بازی]

شایعات انتشار نسخه ریبوت شده Alone In The Dark ارائه شد. و اکنون THQ Nordic در طول رویداد خود، شروع مجدد بازی Alone in the Dark معرفی کرد

شایعاتی مبنی بر انتشار نسخه ریبوت بازی Alone In The Dark منتشر شده است. حال استودیوی سازنده این بازی با انتشار این تریلر به صورت رسمی از بازی Alone In The Dark خبر داده است. اخبار را ادامه دهید نسخه جدید Alone In The Dark با مجله خبری آرادهمراه باشید.

شروع مجدد بازی Alone in the Dark

ساخت بازی Alone In The Dark

شروع مجدد بازی Alone in the Dark
ساخت بازی Alone In The Dark نسخه ریبوت شده Alone In The Dark

تیزر بازی Alone In The Dark

ریبوت سری Alone in the Dark اخیرا شایعه شده است و امروز تصاویری از بازی ترسناک بقا منتشر شده است. THQ Nordic در جریان رویداد ویژه خود که دقایقی پیش پخش شد، ریبوت Alone in the Dark را معرفی کرد.

این بازی که اولین بار در سال 1992 منتشر شد، بعداً به کنسولی مانند 3DO منتقل شد. استفاده از پازل های محیطی و داستانی بر اساس خودکشی جرمی هارتوود، بنیانگذار نسل جدیدی برای بازی های ترسناک شد. THQ Nordic با معرفی نسخه جدیدی از بازگشت این سری خبر داده است.

شروع مجدد بازی Alone in the Dark
تیزر بازی Alone In The Dark، تریلر بازی Alone In The Dark

میکائیل هدبرگ، نویسنده آمنزیا و سوما، نویسندگی ریبوت Alone in the Dark را بر عهده دارد و این بار شاهد داستانی ترسناک بر اساس روانشناسی هستیم. همچنین مشخص است که داستان این ریبوت کاملاً اورجینال بوده و به هیچ یک از نسخه های این سری مربوط نمی شود.

در کنار ادوارد، بازیکنان می توانند شخصیت امیلی هارتوود را نیز کنترل کنند. او خواهرزاده صاحب گمشده ساختمان است. هر کدام از شخصیت ها از منظر خاصی اتفاقات داستان را تجربه می کنند و روایت بازی یک طرفه نخواهد بود. می توانید ادامه دهید تریلر بازی Alone In The Dark تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله شروع مجدد بازی Alone in the Dark ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا