فیلم و موزیک

روش های تغییر، فعالسازی و لغو آهنگ پیشواز همراه اول

سرویس انتظار صدای همراه اول به کاربران این امکان را می دهد که آهنگ زنگ خط خود را با آهنگ یا آهنگ دلخواه خود جایگزین کنند. با این حال، پس از مدت زمان مشخصی امکان ردیابی وجود دارد لغو اولین آهنگ پشتیبان خواهد بود. در این مقاله پلازا، نحوه انجام این کار و همچنین نحوه فعال سازی و تغییر این آهنگ را توضیح داده ایم.

سرویس آوای انتظار یکی از خدماتی است که تمامی اپراتورهای کشور از جمله همراه اول ارائه می کنند. این سرویس در اکثر مواقع غیرفعال است اما گاهی اوقات اپراتورها بدون اطلاع کاربران آن را فعال می کنند. خوشبختانه چندین روش مختلف برای فعال سازی کد آهنگ همراه اول، لغو و تغییر آهنگ این سرویس وجود دارد که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

محتوا

فعال سازی پیشواز همراه اول; نحوه فعال سازی پیشواز همراه اول

3 روش مختلف وجود دارد که می توانید برای فعال کردن پیام تبریک همراه اول استفاده کنید. شما می توانید این کار را با ارسال پیامک، با استفاده از کدهای دستوری یا از طریق تلفن گویا انجام دهید.

  • نحوه فعال سازی پرواز همراه اول با پیامک: کد صوتی را به 8989 ارسال کنید
  • روش فعال سازی پرواز همراه اول با تلفن گویا: با شماره 9990 تماس بگیرید و سپس کلید 2 و سپس 2 و سپس 1 و 2 و 2 و 1 را فشار دهید و سپس کد صوتی مورد نظر را وارد کرده و مربع را اضافه کنید.
  • سلام همراه اول را با کد فعال کنید: شماره گیری و ارسال کد به #آهنگ *221*10*
همچنین بخوانید:

فعال سازی پیشواز همراه اول

تبریک همراه اول را تغییر دهید

تغییر تبریک در همراه اول رایگان است. فقط باید برای فعال سازی صدای مورد نظر خود پول پرداخت کنید. همچنین می توانید از 3 روش مختلف مانند بالا برای تغییر اولین تراک پشتیبان استفاده کنید.

  • نحوه تغییر آهنگ پیشواز تلفن اول با اس ام اس: یک کد صوتی جدید به 8989 ارسال کنید
  • پیام تبریک همراه اول را با تلفن گویا جایگزین کنید: با 9990 تماس بگیرید، سپس 2، سپس 2، سپس 1، 2، 2 و 1 را فشار دهید، سپس کد صوتی جدید را وارد کرده و مربع اضافه کنید.
  • کد تبادل پیام تبریک همراه اول: شماره گیری و ارسال کد آهنگ جدید *10*221*

لغو اولین آهنگ پشتیبان

لغو اولین آهنگ همراه معتبر و دائمی نیز همین روش را دارد. در هر دو سیم کارت می توانید با استفاده از 3 روش از جمله کد غیرفعال سازی پیشواز همراه اول، سرویس آهنگ پیشواز خود را لغو کنید. می توانید از این روش ها برای حذف اولین تراک پشتیبان استفاده کنید:

  • اولین تراک پشتیبان پیامک را حذف کنید: 5 را به 8989 پیامک کنید
  • اولین سیگنال انتظار تماس را با 9990 غیرفعال کنید: با شماره 9990 تماس گرفته و با فشردن اعداد 2 و 2 کلید 2 و سپس 2 و سپس دوباره را فشار دهید.
  • کد دانلود اولین تراک پشتیبان: کد 10*223# را شماره گیری کنید

شما نیز ممکن است این مطالب را دوست داشته باشید

آخرین کلمه

در این مقاله نحوه لغو اولین بک ترک و همچنین غیرفعال کردن و تغییر آن را یاد گرفتیم. نظر شما در مورد این سرویس چیست؟ آیا از آن استفاده می کنید نظرات خود را با ما و سایر کاربران آرادبه اشتراک بگذارید.

بند 30 گروه هارون
انتخاب شده توسط کاربران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا