فیلم و موزیک

روح الله مفیدی درگذشت ؛ روح‌الله مفیدی بازیگر پیشکسوت درگذشت

روح الله مفیدی درگذشت . فوت کرد روح الله مفیدی یک بازیگر یک آینه و یک حبه قند. ادامه مطلب روح اله مفیدی بازیگر سینما درگذشت با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مهر نوشت: روح اله مفیدی بازیگر پیشکسوت سینما بر اثر سرطان و کهولت سن در منزل خود دار فانی را وداع گفت. بنا به آرزوی این هنرمند پیکر وی در قطعه نام آوران یزد به خاک سپرده می شود.

روح الله مفیدی درگذشت

روح اله مفیدی بازیگر پیشکسوت سینما درگذشت

روح اله مفیدی بازیگر سینما درگذشت
روح اله مفیدی بازیگر سینما درگذشت

وی در سال 1308 در شهر یزد به دنیا آمد. مفیدی در سال 1332 دیپلم هواشناسی را از دانشکده سازمان هواشناسی گرفت و از سال 1327 در تئاتر شروع به کار کرد. مفیدی در نقاشی و مجسمه سازی نیز فعال بود. اما در ابتدای کار به دلیل گریم نام او بر سر زبان ها افتاد.

مجید هاشمی خواهر زنده یاد روح الله مفیدی در گفت وگویی ضمن تایید این خبر گفت: زنده یاد مفیدی از چند سال گذشته به بیماری سرطان مبتلا بود و صبح امروز جمعه 3 تیرماه در منزل خود بر اثر بیماری سرطان و سرطان دار فانی را وداع گفت. کهولت سن.» وی ادامه داد: با توجه به اینکه در یزد به دنیا آمده است، این هنرمند بنا به آرزوی خود روز یکشنبه 5 تیرماه ساعت 9 صبح در گورستان آوران یزد به خاک سپرده می شود.

بیشتر بخوانید:

روح الله مفیدی درگذشت

روح اله مفیدی بازیگر سینما درگذشت
روح اله مفیدی بازیگر سینما درگذشت

روحلا مفیدی در سال 1308 در یزد به دنیا آمد و در پروژه های تلویزیونی و سینمایی مختلفی چون عمو جان ناپلئون، گل پامچال، آب پری، نان قندی، مرد و خرس حضور داشته است. … حضور داشت.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله روح الله مفیدی درگذشت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا