فیلم و موزیک

روایت سینمایی لحظه ترور شهید رضایی نژاد در فیلم «هناس» + فیلم

داریوش رضایی نژاد یکی از شهدای هسته ای است که در چهلمین جشنواره فیلم فجر به شهادت رسید. فیلمی درباره حنا آنچه برای جان این شهید است آشکار شده است.

سکانسی از زمان ترور شهید رضایی نژاد در فیلم حناس قابل مشاهده است. اخبار خوب را ادامه دهید جشنواره فیلم فجر هناس با مجله خبری آرادهمراه باشید.

فیلمی درباره حنا

فیلم حناس داریوش رضایی نژاد

فیلمی درباره حنا
حناس فیلم داریوش رضایی نژاد، حناس فیلم

فیلم حناس

فیلم سینمایی «حناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفا که یکی از جنجالی ترین فیلم های نمایش داده شده در چهلمین جشنواره فیلم فجر بود، از اواسط خردادماه در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.

این فیلم که بر اساس سلسله ترورهای دهه 80 و 90 ساخته شده است، اولین فیلم با محوریت زندگی شهدای هسته ای است که به داستانی آزاد از زندگی شهید داریوش رضایی نژاد می پردازد. پرداختی ملموس و زنانه از شخصیت شهر پیرانی همسر این شهید هسته ای که تلاش او برای حفظ امنیت خانواده اش را به تصویر می کشد.

حناس دومین فیلم حسین دارابی پس از اکسپدیشن به نویسندگی احسان ثقفی است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله فیلمی درباره حنا ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا