خودرو

رنو آسترال رسماً رونمایی شد + عکس

تصاویری از ارائه این خودرو در اروپا در حال حاضر در رسانه ها منتشر شده است که می توانید ویژگی های کامل Astral را در زندگی واقعی بدون افکت های استودیویی مشاهده کنید.

رنو آسترال رسماً رونمایی شد + عکس

عصر ایران همانطور که قبلا ذکر شد، استرالیایی جایگزین قاجاری به شمار می رود که رنو با آن کابین و فضای داخلی کابین را به طور کامل بهبود بخشیده است و هدف از این رویکرد، داشتن سهم مناسب از بازار کراس اوورها است.

پیشرانه واحد پایه از یک موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر بنزینی با یک توربو هیبریدی نرم 48 ولتی استفاده می کند. قدرت برابر با 130 مجله خبری آراداست. استفاده از فناوری هیبریدی نرم، میانگین مصرف سوخت را به 5.3 لیتر در 100 کیلومتر کاهش می دهد که در مقایسه با همان پیشرانه هیبریدی نرم، 20 درصد بهینه شده است.

رنو آسترال رسماً رونمایی شد + عکس

موتور 1.3 لیتری 4 سیلندر هیبریدی نرم هیبریدی توربوشارژر که با همکاری مرسدس بنز ساخته شده است را نیز می توان برای واشر بلندتر استرالیایی سفارش داد. این دستگاه از باتری 12 ولتی لیتیوم یونی استفاده می کند و می توان آن را با گیربکس 6 سرعته دستی یا ایکس ترونیک اتوماتیک سفارش داد. در مورد گیربکس دستی قدرت موتور 140 مجله خبری آرادو در مدل اتوماتیک 160 مجله خبری آرادمحاسبه می شود. (270 نیوتن متر گشتاور).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا