فیلم و موزیک

رمضانعلی شاکری درگذشت ؛ قوچان پژوه برجسته در سن 98 سالگی درگذشت

رمضانعلی شاکری درگذشت . کوچان دانشمند برجسته ای است او در سن 98 سالگی درگذشت. ادامه مطلب درگذشت رمضانعلی شاکری با فیگور برجسته باشید.

وی در طول عمر خود علاوه بر ارائه خدمات ارزنده به آستان قدس رضوی در حفظ و احیای گنجینه های معنوی، فعالیت های بی شماری در زمینه رواج تاریخ خراسان باستان به ویژه کوچان داشته است.

رمضانعلی شاکری درگذشت

کوچان دانشمند برجسته در سن 98 سالگی درگذشت

دانشمند مشهور کوچان رمضانعلی شاکری درگذشت
دانشمند مشهور کوچان رمضانعلی شاکری درگذشت

صبح دیروز رمضانعلی شکری محقق، نویسنده و کارشناس کوچان از کوچان های نامی (خراسان رضوی) و احیاگر آثار آقانجفی کوچانی درگذشت. بر این اساس دفتر امام جمعه و ستاد نماز جمعه شهرستان کوچان در پیامی درگذشت مورخ نامی خراسانی استاد رمضانعلی شاکری کوچانی را به شهروندان تسلیت گفت.

بیشتر بخوانید:

رمضانعلی شاکری درگذشت

دانشمند مشهور کوچان رمضانعلی شاکری درگذشت
دانشمند مشهور کوچان رمضانعلی شاکری درگذشت

از آثار او می توان به نسخ خطی کتابخانه عمومی فرهنگ و هنر مشهد، جهانگردی شرق یا زندگی نامه آقا نجفی کوچانی (ویرایش)، گنجینه هزار ساله کتابخانه آستان قدس رضوی، قبل و بعد از انقلاب، اشاره کرد. بررسی زندگی و آثار عارف ربانی حیدر آقا طباه تهرانی، معروف به معجزه، مزاری در آغوش تاریخ، نام اترک. تاریخ جامع کوچان، انقلاب اسلامی مردم مشهد از آغاز تا تأسیس جمهوری اسلامی، تاریخچه پنجاه ساله کتابخانه عمومی فرهنگ و هنر مشهد، اصول اولیه کتابداری یا کتابداری آسان، منابع اصلی کتاب در کتابفروشی های آستان قدس رضوی، جغرافیای تاریخی کوچان، حیات الاسلام فی اخوال، آیت الملک العالم، بهار جاویدان ایران، سیاحت در غرب، یا سرنوشت ارواح پس از مرگ (تصحیح).

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله رمضانعلی شاکری درگذشت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا