فیلم و موزیک

رشد پیش‌بینی مالی کپکام به لطف فروش قدرتمند بازی ها

Capcom از فروش عالی بازی های محبوب Resident Evil و Monster Hunter بسیار خرسند است و به همین دلیل پیش بینی های مالی خود را برای درآمدهای آینده افزایش داده است.

دو سریال محبوب Resident Evil و Monster Hunter مدت هاست که در صدر قرار گرفته اند و صحنه را برای بهترین عملکرد تجاری برای Capcom آماده کرده اند. محبوبیت و کیفیت بالای جدیدترین نسخه های این دو مجموعه باعث سود تجاری ثابتی شده و کپکام از مزایای مالی آن بهره می برد.

این ناشر ژاپنی اخیرا اعلام کرده است که پیش بینی درآمد سالانه خود را از نظر درآمد عملیاتی و درآمد خالص افزایش خواهد داد. این حرکت Capcom بیشتر به دلیل ارائه تجاری موفق Resident Evil Village، نسخه PC بازی Monster Hunter Rise و Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin کپکام همچنین می گوید ادامه فروش بازی ها و محصولات قدیمی با تخفیف عاملی برای افزایش پیش بینی های مالی است.

قهرمان Monster Hunter Rise هیولاها را شکار می کند

«براساس کسب و کار محتوای دیجیتالی خود، شاهد اجراهای خوبی از آثاری مانند Resident Evil Village، آخرین بازی این مجموعه، و Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin، یک بازی نقش‌آفرینی در سری Monster Hunter بوده‌ایم. علاوه بر این، انتشار نسخه رایانه شخصی Monster Hunter Rise در ژانویه (برای اولین بار در مارس 2021 منتشر شد)، افزایش فروش بازی‌های قدیمی‌تر که همیشه محبوب هستند، نسخه‌های بیشتر قدیمی‌تر سری Capcom اصلی، و افزایش فروش در سال مالی چهارم کاهش داشت، که انتظارات ما را برای پیش‌بینی فروش خالص افزایش داد.

علاوه بر این، ما انتظار داریم درآمد عملیاتی، درآمد عادی و درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران عمده بهتر از آنچه قبلاً انتظار داشتیم باشد.

Capcom در حال حاضر روی بسته الحاقی Resident Evil Village کار می کند. Monster Hunter Rise: Sunbreak نیز به زودی منتشر خواهد شد. بنابراین فروش موفق این دو مجموعه احتمالا در آینده نیز ادامه خواهد داشت. طبق آخرین آمار رسمی، Resident Evil Village بیش از 5.7 میلیون نسخه، Monster Hunter Rise بیش از 7.7 میلیون نسخه و Monster Hunter Stories 2 تا 1.3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته اند.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا