فیلم و موزیک

رده‌بندی سنی بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در استرالیا

رده سنی بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion نشان می دهد که این بازی احتمالا در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

اگرچه اسکوئر انیکس هنوز تاریخ انتشار بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion را اعلام نکرده است، اما رده بندی سنی این بازی در لیست بازی های جدید سازمان نظارت بر بازی های ویدیویی استرالیا نشان می دهد که این بازی به انتشار نزدیک است.

اسکوئر انیکس قبلاً اعلام کرده بود که Crisis Core تا پایان سال جاری برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. مانند نسخه اصلی بازی که در سال 2007 برای کنسول دستی PSP منتشر شد، به ریمستر این بازی نیز امتیاز M یا Mature داده شده است.

با توجه به اطلاعات موجود در پایگاه طبقه بندی بازی، خشونت بالای ناشی از سلاح های سرد و گرم، قدرت جادویی و نمایش مستقیم خون و جراحات وارده به شخصیت های بازی باعث شده تا این بازی در رده سنی بزرگسالان قرار گیرد. . داستان نسبتاً تاریک یا جدی و اشاره به مفاهیم حساسی مانند خودکشی در دیالوگ های بازی از دیگر عوامل اعطای رده سنی M به این بازی اکشن RPG است.

البته، با توجه به اینکه رتبه M در استرالیا از سن 15 سالگی شروع می شود، این امکان وجود دارد که شاهد گروه سنی پایین تری برای بازی اکشن Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در مناطق دیگر باشیم.

رده‌بندی سنی بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در استرالیا

داستان هفت سال قبل از Final Fantasy 7، Crisis Core داستان یکی از قدرت های SOLDIER به نام Zack Fair را روایت می کند. این بازی یکی از اسپین آف های محبوب سری Final Fantasy در بین گیمرها است و برخی از منتقدان آن را یکی از بهترین بازی های اعتباری تاریخ می دانند. هنوز جزئیات دقیقی از شخصیت ها و سایر تغییرات این بازی در دسترس نیست، اما ممکن است مانند سه گانه بازسازی Final Fantasy 7، این نسخه از بازی محبوب Crisis Core نیز تفاوت هایی در داستان و پایان با نسخه اصلی داشته باشد. نسخه گرافیک بازی نیز دستخوش تغییرات و بهبودهای زیادی شده تا بر روی کنسول های نسل بعدی عرضه شود و بیشتر شبیه به نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 باشد.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion زمستان امسال برای Nintendo Switch، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X | Xbox Series S، Xbox One و PC از طریق فروشگاه Steam در دسترس هستند.

نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا