فیلم و موزیک

ربات بازی تلگرام | همراه لینک ربات بازی های تلگرامی دونفره و تک نفره

در این مقاله بهترین بازی ربات و بازی تلگرام دو نفره و یک نفره را به شما معرفی می کنیم. همچنین لینک دسترسی به این ربات ها و توضیحاتی در مورد روند بهترین ربات های بازی در تلگرام نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از ربات گیمینگ تلگرام به آرادبپیوندید.

برنامه تلگرام علاوه بر پیام ها و تماس ها، یک سری بازی دارد که می توانید به تنهایی یا با گروهی از دوستانتان بازی کنید. این بازی ها برای پلتفرم های اندروید و iOS موجود هستند و سبک های مختلفی دارند. به عنوان مثال، برخی از بازی ها استراتژی هستند و برخی دیگر از بازی های RPG پیچیده الهام گرفته شده اند. تمامی این بازی ها به صورت رایگان نیز در دسترس هستند. همچنین این ربات های تلگرام مستقیما در گروه های تلگرام شما فعال می شوند و از دستور ربات استفاده می کنند.

در ادامه این مطلب لیست ربات های بازی تلگرام، انواع ربات های تلگرامی دو نفره و تک نفره، نام ربات های بازی تلگرام به همراه آیدی ربات بازی تلگرام برای دوستداران بازی های گروهی ربات های تلگرام و به طور کلی ربات های بازی تلگرام در دسترس است.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

بهترین ربات ها برای بازی های تلگرام دو نفره و تک نفره

در زیر بهترین ربات های گیمینگ تلگرام را معرفی می کنیم و لینک آنها را ارائه می دهیم.

1. بازی نام خانوادگی

ربات های بازی تلگرام

همچنین بخوانید:

در این بازی گروهی تلگرامی که توسط دو یا چند بازیکن از نام و نام خانوادگی گرفته تا شهر و کشور با حروف مشخص قابل بازی است، بازیکنان کلمات را می نویسند و برای هر کلمه صحیح 10 امتیاز و برای کلمات مشابه 5 امتیاز می گیرند. مشاهده شده این بازی یکی از بازی های تلگرام دو نفره است. از طریق ربات تلگرام خانواده @esm_famil_bot می توانید این ربات بازی سوال تلگرام را به صورت گروهی یا چند نفره بازی کنید.

2. بازی قضاوت

بازی های ربات تلگرام

Hakkam یک بازی پرطرفدار است که معمولا با کارت بازی می شود، اما با ظهور تکنولوژی، این بازی چند نفره به تلگرام نیز راه پیدا کرده است. بازی به گونه ای است که پس از ورود به آن، چند بازیکن دیگر به شما ملحق می شوند و می توانید بازی را تکرار کنید و تا تعداد دفعاتی که ربات تعیین می کند، امتیاز کسب کنید. می توانید این بازی را با استفاده از ربات های بازی تلگرام @telehokmbot انجام دهید. این بهترین ربات تلگرام است.

3. بازی Doz

ربات های تلگرام برای بازی

بازی دوز معمولاً روی کاغذ انجام می شد و طرح آن به صورت 3 و 6 و … بود. مثلاً با 9 تاس برای 3 تاس بازی می شود. اما امروزه این بازی تلگرامی دو نفره را می توان به صورت آنلاین و یا حتی در ربات های تلگرام بازی کرد. همچنین می توانید از ربات بازی تلگرام @bazihaabot برای انجام بازی هایی مانند دوز و قیچی کاغذ سنگ استفاده کنید.

شما نیز ممکن است این مطالب را دوست داشته باشید

مینیاتوری

4. بازی فوتبال

بازی دونفره تلگرام

همچنین می توانید از ربات بازی فوتبال @gamee در تلگرام برای بازی فوتبال استفاده کنید و از این بازی گروهی لذت ببرید.

5. بازی جرات و حقیقت

بازی معروف Dare and Truth با انتخاب یکی از گزینه های Dare یا Truth و پاسخ به چند سوال شروع می شود و ادامه می یابد. جرات و حقیقت یکی از بازی های جذاب تلگرامی است که می توانید ساعت ها با آن سرگرم شوید. این بازی را می توانید از طریق ربات بازی تلگرام @hjbazibot انجام دهید. این بهترین بازی ربات در تلگرام True Dare است.

6. بازی تخته نرد و شطرنج

بازی دونفره تلگرام

بسیاری از افراد نیز به بازی های فکری مانند تخته نرد و شطرنج علاقه دارند و دوست دارند وقت خود را در این گونه بازی ها بگذرانند. در تلگرام حتی بازی های فکری این دسته را می توان با استفاده از ربات تخته نرد یا ربات شطرنج تلگرام پیدا کرد. به این ترتیب می توانید از طریق بازی تلگرامی @gamematrisbot دونفره تخته نرد و شطرنج بازی کنید.

همچنین بخوانید:

7. بازی اول

ربات های بازی تلگرام

شما نیز ممکن است این مطالب را دوست داشته باشید

Uno از دیگر ربات های تلگرام است که در اسپانیایی به معنای یکی است. One یک بازی کارتی معروف و پرطرفدار است که خیلی ها در کودکی تجربه کرده اند و هم اکنون از طریق تلگرام می توانید آن را به صورت گروهی با دوستان خود بازی کنید. بنابراین می توان این بازی را یک بازی تلگرامی دو نفره یا چند نفره دانست.

برای افرادی که قوانین این بازی را نمی دانند باید بگوییم که می توانند از طریق ربات قوانین را بیاموزند و شک و شبهه بازی را برطرف کنند. معمولاً در بازی یک، بازیکنی که کارت اولش تمام شود برنده است. خوبی بازی Uno در تلگرام این است که وقتی تنها کارت هستید، ربات به تنهایی کلمه UNO را به شما می گوید و اجازه نمی دهد بازیکنان دیگر شما را سرزنش و تنبیه کنند. One را از طریق @unobot بازی کنید.

8. بهترین ربات بازی تلگرام لوبینیو

ربات بازی سوال تلگرام

همچنین بخوانید:

بهترین ربات برای بازی در تلگرام، Lobinho (به زبان فارسی به معنی گرگ) یک بازی استنتاجی و استراتژیک است و در واقع شبیه به یک بازی مافیایی است که نقش های متفاوتی را از هر بازیکن می طلبد. سناریوی بازی یک دهکده کوچک است که در آن کشتار افراد شرور در شب اتفاق می افتد. به محض شروع بازی، نقش هر بازیکن توسط ربات در چت خصوصی مشخص می شود.

در بازی ربات تلگرام مافیا، هر نقش دارای یک اکشن متفاوت است، به عنوان مثال، کوپید دو شخصیت را انتخاب می کند که نقش یک زوج را بازی می کنند و هنگام مرگ با هم می میرند. چون طاقت دوری از هم را ندارند. دزد می تواند در نقش یک روستایی معمولی نیز ظاهر شود که انگار نقش خاصی در بازی ندارد و نقشه خود را از این طریق اجرا کند. هدف اصلی بازی این است که روستاییان را از شر دزدان آزاد کند. این بازی را که یکی از بازی های ربات آنلاین تلگرام است توسط @werewolfbot انجام دهید.

ربات های بازی مافیای تلگرام

9. بازی جاسوسی

جاسوس یکی از ربات های تلگرام با مضمون کارآگاهی و مافیایی است. به محض شروع بازی، شرکت کنندگان نقش خود را که می تواند مامور مخفی یا جاسوس باشد، تعیین می کند. همه بازیکنان یک پیام خصوصی از این ربات دریافت می کنند که حاوی بیانیه موقعیت مکانی است. به جز یک نفر که جاسوس خواهد شد. هدف از این بازی این است که ماموران جاسوس را پیدا کنند و جاسوس محل ملاقات ماموران را پیدا کند. در نهایت، بازی زمانی به پایان می رسد که اکثر شرکت کنندگان یک بازیکن معمولی را سرزنش کنند یا زمانی که جاسوس محل ملاقات ماموران را کشف کند. برای پخش بهترین ربات های ایرانی در تلگرام به @spyfallbot بروید.

همچنین بخوانید:

10. بهترین ربات برای پخش تلگرام Quizarium

بازی دونفره تلگرام

اگر می خواهید دانش عمومی خود را تست کنید، ربات دانش عمومی Quizarium در بین ربات های بازی مغزی تلگرام برای شما ساخته شده است. مفهوم در این عنوان ساده است. ربات یک سوال می پرسد و بر اساس سرعت پاسخ شما به شما امتیاز می دهد. در این بازی ربات تلگرام، وقتی سوالی پرسیده می شود، همه افراد گروه شروع به حدس زدن پاسخ می کنند. بسته به اینکه چند حرف صحیح را حدس بزنید، ربات به شما امتیاز می دهد. نمرات از یک تا پنج متغیر است. اگر دو بازیکن به طور همزمان پاسخ صحیح را بدهند، به هر دو بازیکن امتیاز تعلق می گیرد. بازیکنی که بیشترین امتیاز را در پایان این ربات سوال تلگرام کسب کند برنده است. این بازی از طریق @Quizarium در دسترس است.

11. بازی ولورین

ربات های بازی تلگرام دو نفره

همچنین بخوانید:

گارگینه یکی از ربات های تلگرامی است که شبیه به بازی های «خرس قطبی» و «مافیا» اما با نسخه پیشرفته تر است. برای کسانی که تا به حال نام این عنوان را نشنیده اند، این ربات ماب بازی را در تلگرام توضیح می دهیم. اصولا شما و دوستانتان در روستایی با افراد خاص زندگی می کنید. در میان این گروه یک گرگ وجود دارد و ماموریت او این است که قبل از پایان بازی تمام روستاییان را از بین ببرد. این یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

از طرف دیگر، روستاییان باید با همکاری یکدیگر بفهمند که گرگ کیست و قبل از اینکه کل جمعیت را نابود کند، او را از بین ببرند. در پایان هر شب، روستاییان این شانس را دارند که در مورد کسی که فکر می کنند گرگ است رای دهند. در این بازی هرکسی که بیشترین رای را بیاورد حذف می شود پس اگر اکثریت به یک روستایی بی گناه رای دهند او حذف می شود. برای داشتن بهترین ربات بازی تلگرام مافیا از لینک @ Werewolf استفاده کنید. این نیز یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

12. بهترین ربات بازی در تلگرام گیم

آیدی ربات های بازی تلگرام

اگر دلتان برای بازی های آرکید تنگ شده است، به راحتی می توانید بازی های زیادی از این سبک را در ربات های تلگرام گروه گیم بیابید. زیرا تعداد زیادی ربات تلگرام در این سبک وجود دارد که ساعت ها شما را سرگرم می کند. از جمله بازی های آن می توان به Gravity Ninja و Snake اشاره کرد. دوستان خود را به این بازی ها دعوت کنید و آنها را به چالش بکشید و سعی کنید در بالای جدول بمانید. بازی‌های ربات بسیار ساده هستند، اما همچنان دستورالعمل‌هایی دارند تا بتوانید به راحتی بازی کنید. برای بازدید از بازی های بهترین ربات های بازی در تلگرام از @Gamee استفاده کنید. این یکی از بهترین ربات های گروه تلگرام است.

13. گیم بات بازی

ربات های بازی تلگرام

به جای اینکه فقط یک ربات بازی تلگرام دو نفره را به گروه خود اضافه کنید، کافیست ربات بازی تلگرام @Gamebot ax را در چت تایپ کنید و منتظر بمانید تا دانلود شود. سپس می توانید از لیستی از بازی های مختلف مانند Lumberjack، Corsairs و Math Battle یکی را انتخاب کنید. از بین تمامی این بازی ها، ما بازی Lumberjack را به شدت توصیه می کنیم. در این بازی تلگرامی شما به عنوان یک چوب بری با استفاده از کلیدهای جهت دار چپ و راست سعی می کنید سرتان به شاخه های درخت برخورد نکند.

14. ربات بازی Hangbot تلگرام

ربات های بازی تلگرام

امروزه تکنولوژی جای بسیاری از بازی ها را گرفته است و یکی از قدیمی ترین، محبوب ترین و بهترین ربات های بازی در تلگرام یعنی مجری با Hangbot جایگزین شده است. درست مانند شکل قدیمی خود، ربات به شما یک کلمه می دهد. همه افراد گروه باید حروف صحیح را حدس بزنند و اگر اشتباه حدس بزنید، کم کم به باخت نزدیک می شوید. برای انجام بازی های تلگرامی دونفره عبارت Hangbot@ را جستجو کنید. این نیز یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

نتیجه

در این مطلب تعدادی از بهترین بازی های دو نفره تلگرام را برای شما آورده ایم و روند اجرای هر کدام از آنها را توضیح داده ایم. اگر ربات تلگرام یا ربات دانلود فیلم تلگرام دیگری را می شناسید، می توانید در قسمت نظرات آن را به سایر خوانندگان آرادمعرفی کنید.

بند 30 گروه هارون
توسط کاربران انتخاب شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا