ساختمان

رای‌زنی با مالکان ساختمان‌های ناایمن – مجله آراد

رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری تهران از برگزاری جلسات هفتگی با مالکان ساختمان های خطرناک واقع در مناطق بیست و دو شهر تهران خبر داد.

به گزارش مجله خبری آرادو به نقل از شهرنیوز، قدرت الله محمدی گفت: رویکرد شهرداری تهران در قبال ساختمان های خطرناک، انجام اقدامات پیگیری لازم برای برقراری امنیت و رعایت استانداردهای ایمنی در این ساختمان ها است.

وی با بیان اینکه در این زمینه کاری، مسائل سیاسی و موج رسانه ای برای اعلام اسامی ساختمان های خطرناک نداریم، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده مقرر شده است که هر هفته تعدادی از مالکان ساختمان های خطرناک در مناطق و منطقه دعوت به عمل آید. بحث ایمنی و استانداردسازی آنها مستقیم رئیس سازمان آتش نشانی ادامه داد: همچنین از نظر اجرای استانداردهای ایمنی نیازمند برنامه ریزی و پیشرفت این افراد هستیم. در واقع با توجه به نوع اقداماتی که افراد باید در ساختمان خطرناک خود انجام دهند، کارشناسان مربوطه برنامه زمانی را برای آنها اعلام می کنند. وی در خصوص نحوه برخورد با مالکانی که به توصیه ها و روند حراستی توجه نمی کنند، گفت: این جلسه با حضور نماینده دادستانی، نیروی انتظامی و شهرداری منطقه و در صورت عدم تمکین روند کار تشکیل می شود. ، از توقف تاسیسات شهری مانند برق و گاز تا اخطار قضایی و در نهایت پلمب ساختمان خطرناک پیگیری می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا