تکنولوژی

راهکار جذاب سونی برای پنهان کردن دوربین سلفی ؛ فناوری Ultra micro Hole

گوشی سونی Experia 1 V به زودی فاش خواهد شد. در این گوشی هوشمند از فناوری Ultra micro Hole استفاده شده است دوربین سلفی را مخفی کنید استفاده می شود

تتر نوامبر

همانطور که به نظر می رسد سونی پرچمدار مورد انتظار خود را با طراحی منحصر به فرد و حاشیه های بسیار نازک به کاربران خود عرضه می کند. همچنین به لطف عملکرد Ultra micro hole، این محصول تمام صفحه خواهد بود و سوراخ سوراخ شده ای که دوربین سلفی در آن قرار گرفته است، مزاحمتی برای کاربران ایجاد نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های سونی در سال 2022

خلاقیت سونی در مخفی کردن دوربین سلفی

با پیشرفت چشمگیر شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند در طراحی محصولات خود، حاشیه‌های صفحه نمایش بسیار باریک‌تر از قبل شده‌اند تا یک نمایشگر تمام صفحه کامل ایجاد کنند. اما دوربین سلفی در پنل جلویی گوشی هوشمند مانع بزرگی برای رسیدن به این هدف است. به همین دلیل سونی در پرچمدار جدید خود از فناوری جدیدی برای مخفی کردن دوربین سلفی استفاده می کند.

دوربین سلفی جدید سونی
خلاقیت سونی در مخفی کردن دوربین سلفی

این فناوری جدید با نام Ultra Micro Hole یا Micro matrix multi camera شناخته می شود. با استفاده از این فناوری نوآورانه ژاپنی، دوربین سلفی بر روی لبه بسیار باریک گوشی های هوشمند قرار گرفته و نمایشگر تمام صفحه را در اختیار کاربران قرار می دهد.
به گفته یک منبع خبری چینی، این نوع دوربین سلفی در حال حاضر در حال تولید انبوه است. اگر این خبر صحت داشته باشد، به جرات می توان گفت که پرچمدار جدید سونی با نام Xperia 1 V به این فناوری مجهز شده و با طراحی خیره کننده خود به لطف پنهان کردن دوربین سلفی در لبه نمایشگر، تبدیل به یکی از محبوب ترین محصولات خواهد بود

البته تاکنون سونی به این شایعات پاسخی نداده است. همچنین این غول فناوری ژاپنی معمولا پرچمداران خود را با طراحی ساده تولید می کند. با در نظر گرفتن این موارد، باید گفت که شایعات پنهان شدن دوربین سلفی اکسپریا 1 V در لبه نمایشگر به دور از اساس است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تصمیم سونی برای مخفی کردن دوربین سلفی چیست؟ نظرات خود را در مورد سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا