فیلم و موزیک

رانش زمین بزرگراه همت را قفل کرد ؛ نخستین تصاویر از رانش زمین در بزرگراه همت

رانش زمین بزرگراه همت را مسدود کرد رئیس گروه لرزه نگاری مرکز مطالعات راه، مسکن و شهرسازی به رانش زمین در بزرگراه همت واکنش نشان داد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران علت ترافیک امروز در بزرگراه همت را رانش زمین اعلام کرد. اخبار خوب را ادامه دهید خیابان همت قفل است با مجله خبری آرادهمراه باشید.

رانش زمین بزرگراه همت را مسدود کرد

اولین عکس از رانش زمین در بزرگراه همت

رانش زمین بزرگراه همت را مسدود کرد
خیابان همت قفل است، رانش زمین در بزرگراه همت

رانش زمین در بزرگراه همت

سرهنگ علی عسگر شریفی گفت: ساعت 9 صبح امروز شاهد رانش زمین در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت مقابل پل بزرگراه شهید چمران بودیم. رانش زمین در تپه فضای سبز جنب بزرگراه باعث ریختن خاک در سطح بزرگراه شد.

علی بیت‌الهی، رئیس مرکز تحقیقات زلزله‌شناسی، راه و مسکن گفت: شیب زیاد و پوشش غیر متراکم خاک و نفوذ آب از آبیاری فضای سبز به لایه زیرزمینی علی‌رغم وجود سیستم زه‌کشی و استفاده از ژئوتکستایل در مرز شمالی در چهارراه چمران تلاش شده است.»

به گفته رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران، بر اثر این حادثه شاهد ترافیک شدید در این محدوده هستیم که عوامل پلیس راهور و شهرداری تهران در حال فعالیت هستند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله رانش زمین بزرگراه همت را مسدود کرد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا