تکنولوژی

دکمه دیسلایک به بخش نظرات تیک تاک افزوده شد

تیک توک یکی از شبکه های اجتماعی ویدئو محور است که در مدت زمان بسیار کوتاهی رشد زیادی کرده و خیلی زود رقیب اینستاگرام و یوتیوب شد. این برنامه هر از چند گاهی با آپدیت های جدید آپدیت می شود و امکانات مفیدی به دست می آورد. اخیراً دکمه دوست نداشتن به بخش نظرات تیک توک اضافه شده است. با ترنجی همراه باشید

دکمه Dislike را به بخش نظرات Tik Tok اضافه کرد

کاربران شبکه اجتماعی TikTok اکنون بیشتر احتمال دارد نظرات را طبق به روز رسانی اخیر به دو دسته مثبت و منفی دسته بندی کنند. نظرات سایر کاربران TikTok اکنون می توانند لایک و نپسندیدن کاربر را دریافت کنند. بخش نظرات برخی از پست های این شبکه اجتماعی اغلب به مکالمات پیچیده تبدیل می شود و بنابراین فیلتر کردن تمام نظرات توهین آمیز در تیک توک می تواند چالشی باشد. به خصوص که این پلتفرم به ندرت توجه کاربران را به نظرات و نظرات جالب و خواندنی جلب می کند.

دکمه نپسندیدن به بخش نظرات تیک توک

با توجه به اعلام اخیر این شبکه اجتماعی از روشی جدید برای دریافت نظرات مردم در مورد نظرات دیگر کاربران، ممکن است به زودی این روش تغییر کند. TikTok اکنون به کاربران این امکان را می‌دهد که پس از ماه‌ها آزمایش ویژگی جدید، روی «نپسندیدن» با نماد انگشت شست در بخش نظرات ضربه بزنند. بنابراین می توان گفت که تیک توک در نهایت دکمه Dislike را به عنوان دکمه ای برای دوست نداشتن نظر در قسمت نظرات ویدیوی خود اضافه خواهد کرد.

اگرچه قوانین خاصی برای استفاده از این ویژگی وجود ندارد، اما شبکه اجتماعی به شدت مملو از اخبار جعلی است و این روش جدید تعامل به کاربران اجازه می دهد نظرات نامناسب یا نامناسب را بهتر ببینند. بنابراین، ما تصور می کنیم که با افزایش تعداد نپسندیدن یک نظر، در نهایت آن نظر فیلتر شده و برای طیف گسترده ای از کاربران نمایش داده نمی شود.

دکمه نپسندیدن به بخش نظرات تیک توک

به گزارش پایگاه خبری GizChina، باید تاکید کنیم که کاربران نمی توانند ببینند که نظرات آنها چه تعداد دیلایک دریافت کرده است و کسانی که نظرات خود را ارسال کرده اند در صورت تمایل می توانند نظر خود را تغییر دهند. در نتیجه، Tik Tok اکنون با برخی دیگر از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی روبرو شده است. بنابراین اکنون می توانید نظرات دیگران را دوست نداشته باشید، به عنوان مثال در YouTube یا Reddit.

اگر نظر شما توهین آمیز یا نامناسب باشد، به احتمال زیاد اکنون به دیگران نشان داده نخواهد شد. ممکن است چنین اصلاحی مشکلات مختلف این شبکه اجتماعی را کاهش دهد، اما احتمالاً مدتی طول می کشد تا بتوانیم بگوییم آیا عملکرد جدید بخش نظرات ویدیو بهبود یافته است یا خیر. ما به نظارت بر پیشرفت ادامه خواهیم داد و شما را در جریان قرار خواهیم داد. نظر شما کاربران مجله آراددر مورد افزودن دکمه دوست نداشتن به بخش نظرات تیک توک چیست؟ آیا به نظر شما این ویژگی مفید و کاربردی است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا