فیلم و موزیک

دو اسپارتان ویژه در تریلر جدید فصل دوم بازی Halo Infinite

343 Industries تریلر داستانی جدیدی از فصل دوم Halo Infinite منتشر کرده است که در آن شاهد بازگشت دو اسپارتی افسانه ای از یک ماموریت دشوار هستیم.

فصل دوم Halo Infinite با نام Lone Wolves در راه است و نقشه ها و حالت های جدید به همراه Battle Pass با چالش ها و محتوای تزئینی فراوان را به همراه دارد. حال استودیو 343 Industries تریلر این فصل را منتشر کرده است که به محتوای داستان و با تمرکز بر دو اسپارتی افسانه ای می پردازد.

در تریلر می‌توانیم Spartan Sigrid Eklund و Spartan Hieu Dean را ببینیم، دو گرگ که در واقع نماد فصل دوم بازی هستند و از یک ماموریت شکار در کشتی Covenant بازگشته‌اند. یکی از آنها به شدت مجروح شد.

قهرمانان فصل دوم Halo Infinite

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اما به نظر می رسد تراشه عصبی دین حاوی اطلاعات مهمی است که به یک درگیری یا تهدید جدید اشاره می کند. همچنین، برنامه ای که توسط 343 Industries برای بازی آینده Halo Infinite راه اندازی شده است، نشان می دهد که یک رویداد داستانی به نام بسته آلفای تداخل باید بین 13 می 1401 (3 می 2022) و 26 می 1401 (16 ژوئیه 1401) اتفاق بیفتد. ). 16 جولای 2022) تا 10 آگوست (1 اوت) در دسترس خواهد بود. بنابراین در آینده نزدیک می توان انتظار جزئیات بیشتری را داشت.

در حالت PvP فصل 2، بازیکنان باید در کارت های جدیدی مانند حالت نبرد Breaker Big Team و حالت Catalyst Arena با یکدیگر مبارزه کنند. حالت‌های جدید برای این فصل نیز شامل Land Grab و Last Spartan Standing می‌شود که حالت دوم به عنوان یک افزودنی جذاب به بخش محتوای رایگان بخش چند نفره Halo Infinite عمل می‌کند.

بازیکنان همچنین می توانند بازگشت حالت کلاسیک King of the Hill و حالت حذف را که در رویداد Tactical Ops با محدودیت زمانی ارائه شده است، مشاهده کنند. انتظار می رود فصل دوم Halo Infinite در تاریخ 3 می در دسترس قرار گیرد.

دانلود ویدیو از آپارات

شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا