فیلم و موزیک

دوگانه ترین جاسوس ها در انیمه ؛ با معروف ترین ها آشنا شوید

تقلب یک موضوع رایج در انیمه است و جاسوس های دوگانه همیشه در آن نقش دارند. با رقم بمانید، نه بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه شناختن

فصل پاییز 2022 (10 تا از پربیننده ترین انیمه های پاییز 2022) یکی از بهترین فصل های انیمه در حافظه اخیر است. این فصل دارای ماجراهای جدیدی مانند Blue Lock، بازگشت آثار کلاسیک مانند My Hero Academia و Bleach (معرفی شرورهای جدید انیمه Bleach) و فصل دوم Spy x Family است.

بیشتر بخوانید:

شادترین شخصیت های انیمه

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

با محبوب ترین ها آشنا شوید

می توانید لیست کنید بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

بسیاری از طرفداران به ویژه در مورد Spy x Family، که در آن لوید فورگر، یک مامور دوگانه که برای ملت Westalis کار می‌کند و از رهبر سیاسی اوستانیا، دونوان دزموند، جاسوسی می‌کند، به بازی می‌پردازد. بسیاری از عوامل دوگانه دیگر مانند Loid در انیمه وجود دارند. برخی برای خوب کار می کنند، برخی برای بد، و برخی دیگر برای کسی که بیشترین هزینه را پرداخت می کند. بنابراین اگر می خواهید s بهترین جاسوس دوگانه در انیمه ملاقات کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا شما را معرفی کنیم بهترین کارگاه های دوبل در انیمه بیایید پرداخت کنیم

موکورو ایکوسابا

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

موکورو ایکوسابا هرگز این شانس را نداشت که به یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمیشن Danganronpa تبدیل شود. و همین موضوع باعث نارضایتی برخی از طرفداران این انیمه محبوب شد. متأسفانه اکثر بازیگران اصلاً فرصتی برای ملاقات با موکورو واقعی نداشتند.

اکثر مردم Mokuro Ikusaba را با نام Enoshima Junko می شناسند. درعوض، موکورو به جونکوی واقعی کمک می‌کرد تا از دانش‌آموزان Hope’s Peak جاسوسی کند تا آنها را به قتل برساند. به اندازه کافی عجیب، این مامور دوگانه توسط خواهر و شریک جنایت خود مورد ضرب و شتم قرار گرفت. قبل از اینکه موکورو بتواند کاری انجام دهد، جونکو واقعی او را کشت.

آیزن

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

آیزن سوسوکه یکی از بامزه ترین شخصیت های شرور در بلیچ و یکی از شناخته شده ترین تبهکاران غیرمنتظره در انیمه است. در حالی که آیزن تمام مدت با توسن و گین کار می کرد، بقیه اعضای Soul Society و بینندگان را متقاعد کرده بود که در ابتدای داستان کشته شده است.

آنتاگونیست بلیچ بر خلاف بسیاری از ماموران دوگانه دیگر برای خودش کار می کند. بعد از خیانتبهترین خیانت ها در انیمه) او، درخشش واقعی آیزن زمانی درخشید که او توانست Hueco Mundo را غصب کند و پادشاهی خود را در آنجا بسازد. با این حال، آیزن مطمئناً اگر قدرت‌های واهی Zanpakutō او نبود، همان طور که بسیاری از مردم قبلاً به او مشکوک بودند و به خاطر آن از او متنفر بودند، یک مامور مضاعف خیلی خوب نبود.

لوید فورگر

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

معمولاً اتفاق نمی افتد که یک شخصیت انیمه یک مامور دوگانه باشد، اما همه اینها در انیمه های جاسوسی منطقی است. Loid Forger از Spy X Family با نام مستعار سری Twilight، جاسوسی از Westalis است که ماموریتش کشف کشور Ostania است.

چیزی که شخصیت لوید را بسیار جالب می کند، رابطه او با قاتل فیلم The Rest، یوری است. با رشد روابط لوید و یور، به نظر سخت است که باور کنیم که هر یک از آنها به شریک زندگی خود دست بزنند. با این حال، کار لوید به عنوان یک جاسوس، پویایی ازدواج او با یوری، و رابطه خصمانه او با برادر شوهر پلیس مخفی اش، مخاطب را به منبع دائمی اضطراب تبدیل می کند.

کابوتو

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

کابوتو یکی از اولین متحدانی بود که در ناروتو معرفی شد. او در اصل به عنوان یک جنین نشان داده می شود که چندین بار در امتحانات چونین مردود شده است. اما در واقع او یک مامور دوگانه اوروچیمارو بود که پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین شخصیت های جانبی ناروتو را داشت.قوی ترین شخصیت های دوران کودکی ناروتو) داشته است

کابوتو در نهایت پس از خیانت به برگ پنهان، تبدیل به یک آنتاگونیست قدرتمند می شود. نقطه قوت کابوتو همیشه هوش او بوده است و او را به شخصیت دوگانه عالی تبدیل کرده است. اگر او زمان بیشتری برای پیوند با ناروتو و دوستانش داشت، خیانت او منطقی تر بود، اما باز هم اتفاق جالبی بود.

گرگ و میش در “جاسوس ایکس خانواده”

دوگانه ترین جاسوس ها در انیمه ؛ با معروف ترین ها آشنا شوید

جاسوس انیمه “جاسوس×خانواده” فقط به 12 قسمت نیاز داشت تا دل طرفداران را به دست آورد. برای رسیدن به این محبوبیت، Spy را نامگذاری کردیم گرگ و میش ما یک خانواده به نام داریم یک جاعل با هویت های جعلی گرگ و میش تو لوید فورگر می داند.

از جمله ماجراهایی که در فصل یک می بینیم؛ لوید به یکی از معتبرترین مدارس اوستانیا نفوذ می کند و دو کودک را از غرق شدن نجات می دهد. او حواس پلیس را پرت می کند و با نام بردن از نژادهای مختلف پنگوئن در آکواریوم، یک عروسک پنگوئن بزرگ را به عنوان هدیه دریافت می کند و به دخترش می دهد. مجموعه این فعالیت ها نشان از توانایی و خونسردی او در همه شرایط دارد. او لیاقت این را دارد که بهترین جاسوس دنیا باشد.

آنی

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

آنی لئونهارت آنتاگونیست فصل اول حمله به تایتان است (10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان) و یکی از اصلی ترین گروه های کادتی بود که عموم مردم با اشتیاق آن را دنبال می کردند. بعداً در انیمه به طرز غم انگیزی مشخص می شود که او یک تایتان زن قدرتمند است.

بخشی از چیزی که خیانت آنی را بسیار جالب کرد، رمز و رازی بود که حتی پس از دستگیری او را احاطه کرده بود. اتفاقی که پس از شکست آنی افتاد وضعیت واقعی او را به عنوان یک مامور مضاعف به جای یک خائن ساده نشان داد: وفاداری او به مارلی. به عنوان یک نامزد جنگجو، ماموریت فوری آنی حمله به جزیره و گرفتن تایتان اولیه بود.

راینر

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

راینر در اصل یکی از بهترین دوستان ارن بود و به جز میکاسا یکی از ماهرترین کادت ها بود. با این حال، راینر و دوستش برتولد، مانند دوست قدیمی شان آنی، از جمله نامزدهای جنگجویان مارلی بودند. حضور رینر در فهرست بهترین جاسوس های دو طرفه در انیمه این برای ما یک اولویت بود.

هویت راینر به‌عنوان تایتان زره‌دار، پیچیدگی داستانی حتی تکان‌دهنده‌تر از هویت آنی به‌عنوان تایتان زن بود. با این حال، عواقب اقدامات او همان چیزی بود که واقعاً قوس مامور دوگانه راینر را هدایت کرد. حتی پس از بازگشت به مارلی، راینر در غم جنایاتی که در جزیره به عنوان یک جنگجو مرتکب شد، زندگی کرد.

شاهین ها

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

برخلاف قهرمانان جاسوسی مانند Loid Forger، هاکس هرگز یک شرور یا خائن نبود. با این حال، در My Hero Academia کمی کمتر از نصف زمان در هر قسمت (بهترین قسمت های انیمه) مدت زیادی طول کشید تا مخاطب خود را فریب دهد تا در واقع به دشمن شخصیت های اصلی بپیوندد.

در عوض، هاکس یک جاسوس علیه League of Villains بود در حالی که وانمود می کرد برای آنها علیه قهرمانان جاسوسی می کند. شخصیت‌های Agent Trilogy مانند Hawks یک چرخش سرگرم‌کننده هستند که بینندگان را به داستان انیمه می‌کشاند. این قوس باعث محبوبیت بیشتر یک شخصیت محبوب در بین مخاطبان شد و به تثبیت هاکس به عنوان شخصیت اصلی انیمه کمک کرد.

ایتاچی

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه

ایتاچی اوچیها یکی از محبوب ترین و باهوش ترین شخصیت های ناروتو است.بهترین آرک های انیمیشن ناروتو) فرنچایز به طور کلی بود و دلیل خوبی هم داشت. ایتاچی پس از سلاخی تمام قبیله خود و به دست آوردن نفرت از دهکده و برادرش، بعداً مشخص شد که در تمام مدت از دستورات هوکاگه پیروی می کرده است.

فقط دنبال کردن دستورات، ایتاچی را به یک شرور دوست داشتنی تبدیل نمی کند. با این حال، معامله ای که او انجام داد، ایتاچی را به یکی از بهترین عوامل دوگانه در انیمه تبدیل کرد. اگر او به زندگی دیگر اوچیها پایان دهد، به او اجازه داده شد که برادر کوچکترش ساسوکه را زنده نگه دارد. متأسفانه، راز ایتاچی تقریباً منجر به تخریب دهکده ای شد که او زمانی آن را خانه می نامید.

جین

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه بهترین جاسوس های دوگانه در انیمه بهترین جاسوس های دو نفره در انیمه

در حالی که آیزن با قدرت محض خود، ارتشی از هاله ها و هوگیوکو تقریباً قادر مطلق تقریباً شکست ناپذیر به نظر می رسید، دست راست او ایچیمارو جین تنها فردی بود که می توانست آیزن را شوکه کند و صدمه بزند.

خیانت نهایی جین نشان می دهد که او یک مامور سه گانه است که برای رسیدن به آیزن به Soul Society خیانت کرده است. با بانکای جین، او تقریباً به یکی از اولین انیمه های غیرقهرمان تبدیل شد که با موفقیت آسیب جدی به آیزن وارد کرد. متأسفانه، حتی طرح بی‌نقص جین نیز نتوانست قدرت‌های مضحک هوگیوکو را شکست دهد و به یکی از بهترین آرک‌های مامور دوگانه تا کنون پایان دهد.

آویلیو

بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه
بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه، بهترین جاسوس های دوگانه در انیمه

قهرمان انیمه محبوب 91 Days ثابت می کند که چرا این داستان مافیایی یکی از بهترین ها در این ژانر است. آویلیو با دوست خود و سازنده مهتاب کورتئو، به خانواده اوباش دوران ممنوعیت که پدر و مادرش را کشتند، نفوذ می کند.

آنچه دوران آویلیو را تحت سلطه خانواده وانتی تا این حد غم انگیز می کند، تنها کاری نیست که خانواده وانتی با خانواده خود کردند. این برادری است که بین آویلیو و نرو وانتی شکل گرفت. نرو سرانجام آویلیو را بهترین دوست خود می داند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین جاسوس های دوتایی در انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا