فیلم و موزیک

دوست داشتنی ترین شخصیت زن در فیلم ها و سریال های تینیجری ؛ زیباترین و جذاب‌ترین ها

جذاب ترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان موضوع مقاله جدید مجله خبری آراداست. با ما همراه باشید تا با آثار جذاب و محبوب این هنرمندان آشنا شوید.

در سال های اخیر فیلم ها و سریال های دیدنی و جذاب بسیاری برای نوجوانان ساخته شده و مورد پسند آنان قرار گرفته است. این آثار که به عنوان فیلم و سریال نوجوان شناخته می شوند دارای شخصیت های بدیع و جذابی هستند که امروز در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

در این آثار شخصیت های زن می توانند نقش مهمی در محبوبیت آن ها داشته باشند به همین دلیل دوست داشتنی ترین شخصیت زن فیلم های نوجوان موضوعی است که این مقاله به بررسی آن می پردازد.

تعدادی از این آثار را در فهرست نام ببرید بهترین فیلم هایی که قبل از مرگ باید ببینید خیلی خالیه ولی میتونید به سایت مجله خبری آرادسر بزنید و مطالعه کنید بهترین سریال یا بهترین فیلم ها و سریال های سال 2022 با محبوب ترین و جدیدترین آثار آشنا شوید.

زیباترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان

زیباترین و جذاب ترین

در ادامه ی نوشتن دوست داشتنی ترین شخصیت زن فیلم های نوجوان، لیست زیر را مطالعه خواهید کرد:

نازترین شخصیت زن در فیلم ها و سریال های نوجوان
زیباترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان

در ادامه نوشتن دوست داشتنی ترین شخصیت زن در فیلم ها و سریال های نوجوان، به آثار لیست بالا نگاه می کنید و پس از مطالعه آن ها به شخصیت های داستان و ویژگی های آن ها پی خواهید برد. پس پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید و تا انتهای این مطلب که شامل آثار محبوب و پرطرفدار می باشد همراه ما باشید.

استلا: پنج فوت از هم فاصله دارند

بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان
بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان
 • کارگردان: جاستین بالدونی
 • نویسندگان: میکی داتری، توبیاس ایاکونیس
 • ژانر. دسته: درام، عاشقانه
 • نکته ها: 7.2 از IMDB
 • تاریخ انتشار: سال 2019
 • بازیگران: هیلی لو ریچاردسون، کول اسپروس، مویزس آریاس، کیمبرلی هبرت گرگوری، پارمیندر ناگرا

داستان این اثر داستان دو نوجوان را روایت می کند که از بیماری فیبروز کیستیک رنج می برند. این دو شخصیت که در بیمارستان با هم آشنا می شوند بر اساس شرایط به هم نزدیک می شوند و عشق متفاوتی به سراغشان می آید زیرا به دلیل بیماری باید 5 فوت از هم فاصله داشته باشند.

هیلی لو ریچاردسون در نقش استلا بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان هستند. او با نقش متفاوت و جذاب خود بر درخشش کار بسیار افزود.

استلا دختری است که با وجود بیماری صعب العلاج هنوز انگیزه و امید به زندگی دارد. او به عنوان تک فرزند خانواده با تمام وجود تلاش می کند تا در نبرد با بیماری خود پیروز شود.

استلا دختری است که همه دوست دارند در زندگی خود داشته باشند. دختری قوی که یاد گرفته تسلیم مشکلاتش نشه و تسلیم نشه. برای کمک به همنوعان خود و یادآوری نعمت زندگی به بیماران بیمارستانی.

این شخصیت به خاطر چیزی که شما را در طول داستان بارها خوشحال می کند جذاب و محبوب شد. دختر جوانی که دوستی و عشق را بهتر از دیگران می شناسد.

سنگ صبور دوست و حامی و پشتیبان عشق اوست. او بارها و بارها پسری را که دوست دارد با تمام وجودش برای درمان هل می دهد. مثل همه ما، استلا هم روزهای سخت، فراز و نشیب هایی دارد که بارها او را فرسوده می کند، اما او را از خود دور نکنید.

لوئیز کلارک: من قبل از تو

بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان
بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان
 • کارگردان: تئا شاروک
 • نویسنده: جوجو مویس
 • ژانر. دسته: عاشقانه، درام
 • نکته ها: 7.4 از IMDB
 • تاریخ انتشار: سال 2016، Millay
 • بازیگران: امیلیا کلارک، سم کلافلین، ونسا کربی، پابلو ریبولد، سامانتا اسپیرو

داستان از آنجا شروع می شود که لوئیزا مجبور می شود از مردی که به تازگی فلج شده است پرستاری کند. در این میان او گرفتار احساساتی می شود که پایان داستان را برای مخاطب تلخ می کند.

لوئیزا دختری سرزنده و سرزنده است که روابط عمومی بسیار قوی دارد و این خود به خود مخاطب را جذب می کند. چگونه می توان دختری را دوست نداشت که عاشق جوراب شلواری با زنبور عسل است و سعی می کند رویاهایش را محقق کند؟

این دختر انگیزه بسیار قوی برای شخصیت مرد پرافتخار داستان است تا بتواند روزهای پایانی زندگی خود را در بهترین شرایط سپری کند. دختری با لباس های روشن و شاد، چیزهای خنده دار و خنده دار، کمک به خانواده، هر مخاطبی را پای فیلم می نشیند.

امیلیا کلارک در نقش این شخصیت محبوب و دوست داشتنی که یکی از زیباترین زنان فیلم های نوجوان به حساب می آید، توانست به درخشش کار کمک کند.

مدی ویتیر: همه چیز همه چیز

بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان
بهترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان
 • کارگردان: تو میگی استلا
 • نویسندگان: جی. میلز گودلاو، نیکولا یون
 • ژانر. دسته: عاشقانه، درام
 • نکته ها: 6.3 از IMDB
 • تاریخ انتشار: سال 2017
 • بازیگران: آماندلا استنبرگ، نیک رابینسون، آنیکا نونی رز، آنا د لا رگوئرا، تیلور هیکسون

دختر نوجوانی که به دلیل یک بیماری زمینه ای تمام زندگی خود را در خانه گذرانده است، عاشق پسر همسایه اش می شود و اینجاست که داستان شروع به جالب شدن می کند.

مدی توسط مادرش در خانه حبس می شود زیرا دنیای بیرون برای او بسیار خطرناک است. او سرگرمی های مختلفی را در محیط خانه ایجاد می کند تا زندگی روزمره خود را از دست ندهد.

لذت های کوچک او را سرزنده تر از قبل می کند. آنقدر که مدی خجالتی داستان خود را در میانه یک رابطه عاطفی با پسر همسایه می بیند. این عشق به او امید می دهد و او را تشویق می کند تا از منطقه آسایش خود خارج شود.

مد از آن زیباترین زنان در فیلم های نوجوان اعتقاد بر این است که تماشاگران را تشویق می کند که جان خود را فدای ترس خود نکنند. از منطقه راحتی آنها خارج شوید و تجربیاتی را که دوست دارند داشته باشید. او در کنار عشقش شجاع است و در راهی که سال ها آرزویش را داشت گام برمی دارد.

Emily Fields: Pretty Little Liars

شخصیت های زن دوست داشتنی در سریال های نوجوان
شخصیت های زن دوست داشتنی در سریال های نوجوان
 • ژانر. دسته: عاشقانه، درام، معمایی
 • نکته ها: 7.4 از IMDB
 • تاریخ انتشار: 2010 تا 2017
 • بازیگران: ترویان بلیساریو، اشلی بنسون، لوسی هیل، شی میچل، ساشا پیترز

چهار دوست در برابر دشمنی ناشناخته که آنها را تهدید می کند و در حین بررسی ناپدید شدن بهترین دوستشان، تاریک ترین اسرار آنها را فاش می کند، متحد می شوند.

در Pretty Little Liars، امیلی فیلدز بهترین شخصیت در نظر گرفته شد. او قطعاً مانند دروغگوهای دیگر جنگید و در تمام مدت سالم ماند. بینندگان همچنین رشد او را تشخیص دادند زیرا او با ادامه سریال اعتماد به نفس و سخت‌تر شد، اما او هرگز زشت یا پرمدعا دیده نشد.

امیلی همچنین تأثیر مثبتی بر جامعه LGBTQ+ گذاشته است و به یک نمونه عالی برای نمایندگی زنان رنگین پوست تبدیل شده است. طرفداران او یکی از آنها هستند شخصیت های زن دوست داشتنی در سریال های نوجوان آنها می دانند.

چون در دوستی هایش مطمئن بود و همیشه در روابطش وفادار می ماند، با اینکه شرایط گاهی سخت می شد، او بود که فکرش خوب کار می کرد.

لکسی هاوارد: سرخوشی

شخصیت های زن دوست داشتنی در سریال های نوجوان
شخصیت های زن دوست داشتنی در سریال های نوجوان
 • ژانر. دسته: نمایش
 • نکته ها: 8.4 از IMDB
 • تاریخ انتشار: از 2019 Millay
 • بازیگران: زندایا، هانتر شفر، انگوس کلود، ژاکوب الوردی، مود آپاتو

داستان زندگی گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی را بررسی می‌کند که با مشکلات مربوط به مواد مخدر، رابطه جنسی و خشونت دست و پنجه نرم می‌کنند.

فصل آخر “Euphoria” نشان داد که Lexi چقدر محبوب شده است. او کانون اصلی فصل نبود و داستان‌های پر درام را دریافت نکرد، اما این چیزی است که بینندگان را وادار می‌کند خود را با او مقایسه کنند.

او در این فصل ظاهر شد و ثابت کرد که واقعا چقدر باهوش است. از میان تمام شخصیت‌های «Euphoria»، طرفداران به احتمال زیاد می‌خواهند با لکسی دوست شوند، زیرا او قضاوت نمی‌کند، حمایت می‌کند و از رفتن به دنبال چیزی که می‌خواهد نمی‌ترسی. این باعث می شود که او به عنوان یکی از مهم ترین و فوق العاده ترین شخصیت های زن سریال های نوجوان شناخته شود.

Maeve Wiley: Sx Education

زیباترین زنان در فیلم های نوجوان
زیباترین زنان در فیلم های نوجوان
 • ژانر. دسته: درام، کمدی
 • نکته ها: 8.4 از IMDB
 • تاریخ انتشار: از سال 2019
 • بازیگران: آسا باترفیلد، جیلیان اندرسون، اما مکی، انکوتی گاتوا، کانر سویندلز

داستان این سریال جذاب و پرطرفدار در مورد نوجوانی است که با مادرش زندگی می کند. مادرش که یک درمانگر جنسی است، الگوی او می شود و به همراه همکلاسی اش میو، تیمی را تشکیل می دهند تا یک کلینیک زیرزمینی جنسی درمانی در مدرسه راه اندازی کنند.

طرفداران آموزش جنسی می دانند که میو وایلی شخصیت مغروری دارد که عمیقا از کارهای خود پشیمان است و دیر متوجه آن می شود. او که یک فرد نترس است، مورد علاقه طرفداران سریال است و برای بسیاری از طرفداران، Maeve شخصیت نهایی آموزش جنسی در نظر گرفته می شود.

بیشتر به این دلیل که اعتماد به نفس بالایی دارد و در عین حال می داند که مشکلات برای او تمام نشده است. Maeve از خود و دیگران دفاع می کند، حتی زمانی که انجام این کار برای او سخت باشد.

او دوست بسیار خوبی است و وقتی خود را در رابطه ای می بیند که کار نمی کند، می تواند این را درک کند و برای بهبود رابطه خود تلاش کند. او همچنین برخی از بهترین نقل قول ها را در زمینه آموزش جنسی دارد، که او را دوست داشتنی تر می کند و در عین حال به همبازی اش کمک زیادی می کند.

توانایی او در اولویت قرار دادن خود و همچنین متحد عالی بودن او را بسیار جذاب و همچنین یک الگوی عالی می کند. میو با اینکه شخصیتی سرسخت دارد اما به مخاطب نشان می دهد که روح دارد و گاهی از ته دل غمگین و ناراحت می شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله جذاب ترین شخصیت زن در فیلم های نوجوان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول شخصیت زن مورد علاقه در فیلم های نوجوان

بامزه ترین شخصیت های زن فیلم های نوجوان چه کسانی هستند؟

شخصیت های استلا، میو و لوئیزا از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین شخصیت های زن در فیلم ها و سریال هایی هستند که در بالا به آنها اشاره کردیم.

کدام آثار زیباترین شخصیت های زن فیلم های نوجوان را دارند؟

این شخصیت های جذاب در فیلم ها و سریال هایی مانند کالج آموزش جنسی، من پیش از تو و پنج فوت دور حضور دارند و بازیگران با استعداد و با استعدادی در فیلم ها و سریال های نوجوان نقش شیرین ترین شخصیت های زن را بازی کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا