تکنولوژی

دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ گلکسی اس ۲۳ اولترا دوباره تایید شد

سامسونگ با Galaxy S20 Ultra پا را فراتر گذاشت و وارد دنیای وضوح ۱۰۸ مگاپیکسلی برای گوشی های پرچمدار شد. از آن زمان حدود 3 سال می گذرد و اکنون زمان بهبود دوباره است. دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا اخیرا تایید شده است.

دوربین 200 مگاپیکسلی Samsung Galaxy S23 Ultra

حدود 1 ماه پیش در مجله آراداز شما نوشتیم دوربین 200 مگاپیکسلی Unknown برای Galaxy S23 Ultra استفاده خواهد شد. 2 هفته بعد معلوم شد که Galaxy S23 Ultra این دوربین از سنسور 200 مگاپیکسلی ISOCELL HP2 استفاده خواهد کرد.

با توجه به آن، به نظر می رسد گزارش دیگری امروز این اطلاعات را تایید می کند، به هر حال تا جایی که شایعات می توانند پیش بروند!

دوربین 200 مگاپیکسلی Galaxy S23 Ultra

دوربین 200 مگاپیکسلی Galaxy S23 Ultra

به گفته منابعی در زادگاه سامسونگ در کره، این شرکت به “شرکای اصلی دوربین” اطلاع داده است که از یک دوربین 200 مگاپیکسلی در دستگاه پرچمدار نسل بعدی خود استفاده خواهد کرد.

رزولوشن فعلی 108 مگاپیکسلی که دو نسل پیش با گلکسی اس 20 اولترا عرضه شد. اگرچه در نسل اول خود نقاط ضعفی داشت اما پس از سال ها و در گلکسی اس 22 اولترا می تواند نتیجه جذابی داشته باشد.

بنابراین سامسونگ یک بار دیگر بازی اعداد را انجام خواهد داد. اوایل اولین موبایل با دوربین 200 مگاپیکسلی توسط موتورولا در مدل X30 Pro معرفی شد. این دستگاه یک پرچمدار اقتصادی زیر 600 دلار برای بازار چین است. البته سنسور تصویر این گوشی با گلکسی اس 23 اولترا متفاوت است.

شایعات همچنین به همین وضوح برای Xiaomi 12T Pro اشاره می کنند. با این حال، این دستگاه ارزان قیمت شیائومی نباید از حسگر تصویر مشابه Galaxy S23 Ultra استفاده کند. البته سنسور معمولی لزوماً به معنای خروجی یکسان نیست و عواملی مانند مونتاژ لنز و پردازش تصویر نیز در این امر دخیل هستند.

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید یک دوربین 200 مگاپیکسلی می تواند گلکسی اس 23 اولترا را جذاب تر کند؟ به هر حال، شایعات از دوربین 48 مگاپیکسلی برای آیفون 14 پرو خبر می دهند که نشان می دهد سال 2023 می تواند سال عکس های بزرگتر (با مگاپیکسل بالاتر) برای علاقه مندان به عکاسی با موبایل باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا