فیلم و موزیک

دنباله بازی Tales from the Borderlands معرفی شد

استودیو Gearbox اخیراً رسماً اعلام کرد که دنباله Tales from the Borderlands در دست ساخت است و اواخر امسال منتشر خواهد شد.

Tales from the Borderlands را می توان یکی از بهترین بازی های ساخته شده توسط استودیوی Tellet Games دانست. طنز مناسب، داستان، روایت زیبا و شخصیت پردازی عالی از ویژگی های مثبت Tales from the Borderlands بود. این بازی هم طرفداران Borderlands را سرگرم کرد و هم تجربه خوبی برای کاربران جدید بود.

شب گذشته اکانت توییتر Gearbox Software and Borderlands رسما اعلام کرد که دنباله Tales from the Borderlands در دست ساخت است و امسال منتشر خواهد شد. متأسفانه پلتفرم ها و جزئیات بیشتری برای این نسخه در دسترس نیست و تنها اعلام شد که اخبار بیشتری در مورد دنباله Tales from the Borderlands در تابستان امسال منتشر خواهد شد. در ضمن اشاره می کنم که اولی سریال خبری از استودیو TelTill Games تولید نمی کند و نرم افزار گیربکس مسئولیت توسعه آن را بر عهده دارد. دنباله ای که 2K Games منتشر خواهد کرد.

مانند قبل، در ادامه بازی Tales from the Borderlands شاهد یک بازی ماجراجویی با عناصر سینمایی و تعاملی خواهیم بود که داستانی کاملاً جدید با شخصیت های جدید را روایت می کند. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که بازی جدید Tales from the Borderlands چه محتوایی دارد و آیا با وجود تغییر تیم سازنده می تواند در اندازه نسخه اول ظاهر شود؟

شما کاربران آراد نیوز می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا