فیلم و موزیک

دستیابی Cyberpunk 2077 به بیشترین تعداد بازیکنان هم‌زمان از زمان عرضه

طبق نمودار Steam، بازیکنان در حال بازگشت به Cyberpunk 2077 و ما شاهد بیشترین تعداد بازیکنان همزمان از سال 2020 هستیم.

بر اساس داده های ثبت شده در Steam Charts، بازی Cyberpunk 2077 فقط به 85555 بازیکن همزمان ضربه بزنید. در مقایسه، Cyberpunk 2077 بیش از یک میلیون بازیکن همزمان در دسامبر 2020 داشت که به طور پیوسته در 27 ژانویه 2021 به حدود 80483 بازیکن همزمان کاهش یافت..

افزایش محبوبیت اخیر این بازی را می توان به نقدهای مثبت این انیمه نسبت داد Cyberpunk Edgerunners از استودیو انیمیشن استودیو ماشه و آپدیت بازی 1.6 را با محتوای مربوط به این سری منتشر کنید.

پاول ساسکو، طراح ماموریت اصلی Cyberpunk 2077 در توییتر از طرفداران تشکر کرد

پاول ساسکو، طراح ماموریت اصلی Cyberpunk 2077 در توییتی از طرفداران تشکر کرد

بازی Cyberpunk 2077 تاکنون با فراز و نشیب های زیادی روبرو بوده است. به دلیل باگ ها و مشکلات فراوان، این بازی در دسامبر 2020 عرضه جهانی گسترده ای را تجربه کرد، به خصوص در کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان..

CD Projekt Red، استودیوی سازنده این بازی، پیشنهاد بازپرداخت به کاربران ناراضی را داده است. سونی همچنین صفحه بازی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه پلی استیشن حذف کرده تا مشکلات بازی برطرف شود.. بازی در نهایت در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۱ به فروشگاه پلی استیشن بازگشت. با اخطاری که به بازیکنان توصیه می کند برای بهترین تجربه ممکن بازی را روی پلی استیشن 4 پرو یا پلی استیشن 5 انجام دهند.

نسخه نسل نهم Cyberpunk 2077 در 15 فوریه 2022 برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر شد. CD Projekt با آپدیت های گسترده و متنوع توانسته شرایط بازی Cyberpunk 2077 را بهبود بخشد و در صدد بازگرداندن اعتماد بسیاری از کاربران برآمده است.

بعد از این همه مبارزات با وجود فانتوم لیبرتی تنها بسته الحاقی داستان پولی که برای Cyberpunk 2077 برنامه ریزی شده است، CD Projekt Red هنوز با این سری انجام نشده است. همچنین اخیراً اعلام شد که توسعه بیشتر این بازی برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ادامه نخواهد داشت و DLC مذکور به همراه آپدیت های اصلی بعدی بازی تنها برای پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های نسل نهم منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تغییرات Cyberpunk 2077 چیست؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما و کاربران آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا