تکنولوژی

دستکش هوشمند اپل با هدف سهولت تایپ‌کردن عرضه می‌شود!

دستکش هوشمند اپل به منظور نوشتن بر روی دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچک و تسهیل نوشتن با تغییر نیروی فشار معرفی و ثبت شد.

نوشتن و وارد کردن روی صفحه نمایش لمسی در حال حاضر یکی از کاربردهای رایج این صفحه نمایش ها است و تقریباً همه کاربران به این نوع استفاده از صفحه نمایش عادت دارند. با این حال، صفحه کلیدهای لمسی مبتنی بر نرم افزار این نمایشگرها برخی از مزایای صفحه کلیدهای معمولی با کلیدهای مکانیکی را ندارند.

گروه ها آرون

بیشتر بخوانید: جدیدترین سلفی های آخرالزمانی چگونه هستند؟ [+عکس]

جزئیات دستکش هوشمند اپل

برخلاف تجربه تایپ یک صفحه کلید مکانیکی، سطح صاف صفحات لمسی هیچ مقاومت پیشرونده ای در برابر فشار انگشت ندارد. اپل معتقد است که این احساس مصنوعی تایپ با صفحه نمایش لمسی و جدا شدن ناگهانی انگشتان پس از تماس با سطح صفحه نمایش می تواند باعث خستگی و درد در انگشتان شود و تایپ طولانی مدت روی صفحه تبلت یا گوشی برای کاربر آزار دهنده است.

دستکش هوشمند اپل برای آسان‌تر کردن تایپ به بازار عرضه شد!

به گزارش Appleinsider، پتنت جدید اپل با هدف حذف تجربه ناخوشایند تایپ روی صفحه لمسی و مشکلات ناشی از آن است. اپل پتنت جدید خود را با عبارت «سیستم‌هایی برای اصلاح حس انگشتان هنگام فشار دادن روی صفحه‌های لمسی» به ثبت رساند و بر اساس آن، قصد دارد اثر بالشتکی اعمال شده روی انگشت کاربر توسط پدهای داخل دستکش را افزایش دهد و ضربه زدن را تبدیل کند. راحت تر برای کاربر

سیستم دستکش هوشمند جدید اپل انگشت هر کاربر را با یک دستگاه می پوشاند. این دستگاه ناخن و سمت چپ و راست انگشت را می پوشاند و نوک انگشت را آزاد می گذارد. سیستم معرفی شده توسط اپل بسته به نیاز، شکل دستگاه را تغییر می دهد و با کمک چند ماشه آن را باریک و پهن تر می کند. در واقع این سیستم با فشار دادن ملایم به دو طرف شکل انگشت را تغییر می دهد و صفحه نمایش را صاف و صاف می کند.

دستکش هوشمند اپل برای آسان‌تر کردن تایپ به بازار عرضه شد!

طرح پیشنهادی اپل در حال حاضر ثبت اختراع است، اما به نظر می‌رسد که این پدهای اضافی حداقل روی کاغذ می‌توانند، طولانی بنویس با صفحه نمایش لمسی این فرآیند را آسان تر و راحت تر کنید.

اپل همچنین ادعا می‌کند که این دستگاه‌ها می‌توانند از نیروهای مغناطیسی برای ایجاد مقداری فشار برگشتی استفاده کنند، به طوری که وقتی کاربر انگشتان خود را از روی صفحه‌نمایش بلند می‌کند، تجربه مشابه فشار دادن کلیدهای روی صفحه‌کلید است. این فشار برگشتی حتی می تواند انگشتان کاربر را در جهت درست برای تایپ حرف بعدی هدایت کند.

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که کوپرتینویی ها پیشنهاد استفاده از آن را می دهند دستگاه های مبتنی بر انگشت برای تغییر نحوه تعامل این کاربران با دستگاه ها، همانطور که در سال 2019 این شرکت برای یک حلقه لمسی یا دستکش ثبت اختراع کرد که به گفته خودش حس واقعی برای برداشتن یک شی مجازی یا فشار دادن دکمه ها در واقعیت مجازی و فعالیت های دنیای واقعی ارائه می کند. ، با ارائه الحاقیه.

حق اختراع دیگر اپل «دستگاه های مبتنی بر پارچه با سنجش نیرو» بود که از حسگرهای تعبیه شده در پارچه برای القای احساس فشار واقعی استفاده می کند. این حق ثبت اختراع را می توان در هر دستگاه پولی مانند هدبند استفاده کرد، اما این مفهوم به بهترین وجه نشان می دهد که چگونه می توان از سنسورها در یک دستکش هوشمند استفاده کرد.

پتنت دستکش هوشمند اپل می تواند به تحقق ایده دیگری که اپل در سر دارد کمک کند، جایگزینی صفحه کلید مک بوک با صفحه نمایش شیشه ای یکپارچه. در واقع می توان گفت که عادی سازی استفاده از لوازم جانبی مانند دستکش های هوشمند سرانجام اپل را یک قدم به ایجاد صفحه کلید مک بوک ثانویه روی صفحه نمایش و ساخت محصولات نازک تر نزدیک می کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد دستکش های هوشمند اپل چیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید اخبار فناوری از Tikrato دنبال کنید.

منبع: appleinsider

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا