فیلم و موزیک

دسترسی به تمامی بازی های بزرگ در سرویس پلی استیشن پلاس جدید

جیم رایان می گوید سونی به خوبی با ناشران بزرگ همکاری می کند تا بازی ها را روی پلی استیشن پلاس جدید عرضه کند.

سونی به تازگی نسخه جدیدی از سرویس پلی استیشن پلاس را با ویژگی ها و مزایای مختلف معرفی کرده است. اگرچه این سرویس شباهت هایی با سرویس ایکس باکس گیم دارد و می توان آن را رقیب آن دانست، اما تفاوت هایی را می توان مشاهده کرد. یکی از این تفاوت ها تصمیم سونی برای عدم عرضه بازی های انحصاری از روز اول عرضه سرویس جدید پلی استیشن پلاس است. با این حال، پلی استیشن پلاس جدید در چندین سطح و قیمت مختلف در دسترس خواهد بود و سطوح بالاتر حدود 700 بازی را ارائه می دهند.

با این حال، کاربران پلی استیشن هنوز سوالات زیادی در مورد این سرویس اشتراکی جدید دارند که بیشتر آنها به لیست بازی های موجود مربوط می شود. سونی تاکنون از چندین اثر عالی برای سطح Extra PlayStation Plus رونمایی کرده است. در بیانیه‌های این شرکت همچنین به انتشار بازی‌های محبوب از تمامی ناشران اصلی در سطوح جدید Extra و Premium پلی‌استیشن پلاس جدید اشاره شده است.

سرویس PS Plus و کنترلر سنسور دوگانه

اخیرا جیم رایان، مدیر عامل پلی استیشن، به بازیکنان در مورد کیفیت بازی های ارائه شده در سرویس جدید پلی استیشن پلاس اطمینان داد و اعلام کرد که گستره خدمات جدید بسیار قدرتمند است. وی ادامه داد که سونی در حال همکاری نزدیک با بیش از 200 ناشر برای عرضه بازی‌ها بر روی پلی‌استیشن پلاس جدید است تا کتابخانه خدمات شامل همه بازی‌های عالی باشد:

«ما طیف وسیعی از ناشران درگیر این پروژه هستیم. تمامی بازی های اصلی در این سرویس موجود هستند. ما با انتشارات بزرگ و انتشارات کوچک و مستقل کار می کنیم. محدوده جدید پلی استیشن پلاس واقعا قدرتمند است. زیرا ما بیش از 200 شریک داریم که با هم کار می کنند تا بازی ها را وارد این سرویس کنیم.

طبق گزارشات، سرویس جدید پلی استیشن پلاس تا ژوئن 2022 عرضه نخواهد شد. بنابراین سونی زمان کافی برای ارائه بهتر این سرویس و بازی های آن به کاربران خواهد داشت. در واقع عملکرد اولیه پلی استیشن پلاس جدید و موفقیت آن شاید به دلیل جزئیات ارائه شده توسط سونی به کاربران باشد.

بازی های جدید در سرویس PS Plus

سونی همچنین تأیید کرده است که مجموعه پلی‌استیشن پلاس با راه‌اندازی سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس بدون تغییر باقی می‌ماند و به‌عنوان بخشی از مزایای خدمات سطح اساسی به مصرف‌کنندگان ارائه می‌شود. با این حال، انتشار Persona 5 از مجموعه پلی استیشن پلاس در ماه بعد تایید شد.

می توانید نظرات خود را در مورد پلی استیشن پلاس جدید با آراد نیوز و دیگران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا