تکنولوژی

دسترسی به اینترنت ماهواره ای استارلینک فقط با یک اپلیکیشن موبایل!

02 مهر 1401 ساعت 12:41

دسترسی به اینترنت ماهواره ای استارلینک در ایران تنها با یک اپلیکیشن موبایل. برنامه ای که به تازگی در کانال های تلگرام دست به دست می شود. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟

پس از محدودیت های اخیر اینترنت در کشور، موضوع اینترنت ماهواره ای استارلینک بار دیگر بر سر زبان ها افتاد و سپس برخی کانال های تلگرامی با انتشار اپلیکیشن موبایلی مدعی شدند که کاربران می توانند با دانلود ساده این اپلیکیشن و بدون نیاز به تجهیزاتی از آن استفاده کنند. به اینترنت ماهواره ای دسترسی دارند. در ادامه این ادعا را بررسی خواهیم کرد.

اینترنت ماهواره ای در ایران تنها با یک اپلیکیشن!

همانطور که قبلا در چندین مقاله در سایت مجله خبری آراددر مورد تجهیزات مورد نیاز اینترنت ماهواره ای استارلینک نوشتیم، به طور خلاصه دسترسی به این سرویس مستلزم پوشش ماهواره ای استارلینک در ایران، خرید تجهیزات دریافت و ارسال اطلاعات و خرید یک اکانت اتصال این اینترنت از شرکت استارلینک است و بدون هر 3 مورد، دسترسی به این سرویس امکان پذیر نخواهد بود.

برای اطلاعات کامل از سرویس اینترنت ماهواره ای Starlink به این مقاله مراجعه کنید:

از چه زمانی و با چه قیمت و تجهیزاتی می توان از اینترنت ماهواره ای استارلینک در ایران استفاده کرد؟

همه برنامه های جعلی Starlink بدافزار هستند

اپلیکیشن اینترنت ماهواره ای در ایران

همانطور که گفته شد دسترسی به اینترنت ماهواره ای بدون پوشش شبکه و خرید و نصب تجهیزات لازم و اشتراک ماهانه استارلینک غیرممکن است و تنها با اپلیکیشن موبایل امکان دریافت این سرویس وجود ندارد. در نتیجه تمامی اپلیکیشن‌های منتشر شده در فضای مجازی، نرم‌افزارهای جعلی و مخرب (ویروس‌ها) هستند و اکیداً از شما درخواست می‌کنیم برای حفظ امنیت خود، این اپلیکیشن‌ها را دانلود و بر روی گوشی خود نصب نکنید.

تمامی این اپلیکیشن ها توسط افراد سودجو و با سوء استفاده از شرایط روز کشور و با هدف سرقت اطلاعات و فریب کاربران طراحی و منتشر شده و به هیچ عنوان مورد تایید قرار نمی گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا