تکنولوژی

در گلکسی زد فولد 4 خبری از شیار قلم اس پن نخواهد بود

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

نوامبر گذشته، شنیدیم که گلکسی Z Fold4 دارای اسلات قلم نخواهد بود، اما اوایل سال جاری، رسانه‌های کره‌ای گزارش دادند که نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ دارای یک نگهدارنده قلم ویژه خواهند بود. اکنون اطلاعات جدیدی منتشر شده است که باز هم مدعی است که گلکسی زد فولد 4 قلم S Pen نخواهد داشت! با دی جی همراه باشید

این اطلاعات توسط یک منبع معتبر و شناخته شده در صنعت موبایل به نام Ice Universe ارائه شده است که همچنین می گوید Galaxy Z Fold 4 «کمی کوچکتر و باریکتر» از نسل فعلی خواهد بود. البته جزئیات بیشتری از مشخصات قاب یا سخت افزار داخلی این گوشی منتشر نشده است.

گلکسی زد فولد 3
گلکسی زد فولد 3

سامسونگ ابتدا پشتیبانی از قلم S را به گوشی های تاشوی گلکسی زد فولد 3 خود اضافه کرد، اما به صورت جداگانه فروخته می شود و کانالی روی گوشی ندارد. بر همین اساس، در چند ماه اخیر شایعات زیادی مبنی بر اضافه شدن قلم اس پن به گلکسی زد فولد 4 و پشتیبانی کامل از آن به گوش می رسد که با گزارش جدید به نظر می رسد این اتفاق نخواهد افتاد و در بهترین حالت همان Z Folding Conditions. . 3 را خواهیم دید.

با این حال، اگر گلکسی زد فولد 4 به قلم S Pen مجهز باشد، این اولین گوشی تاشو سامسونگ خواهد بود که با این قلم عرضه می‌شود.

آقای بلیط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا