تکنولوژی

در آینده کاربران واتساپ می توانند فایل صوتی را نیز به وضعیت استاتوس خود اضافه کنند

WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که از طریق آن کاربران می توانند پیام های صوتی را نیز به وضعیت خود اضافه کنند. در حال حاضر فقط می‌توانید عکس، ویدیو، گیف و پیام متنی را به وضعیت کاربران اضافه کنید. اما پیام های صوتی در آینده اضافه خواهند شد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری آراد نیوزو به نقل از وب سایت WABetaInfo، واتس اپ به زودی قابلیت جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد که در آن کاربران می توانند وضعیت خود را به صورت پیام صوتی آپلود کنند. بدین ترتیب با کمک این قابلیت امکان ارسال پیام صوتی و صدای ضبط شده برای کاربران فراهم خواهد شد.

با توجه به تصاویر منتشر شده از این قابلیت، در آینده آیکون جدیدی به شکل میکروفون در پایین قسمت وضعیت اضافه خواهد شد که کاربران می توانند از آن برای ضبط صدای خود استفاده کنند. همچنین از طریق تنظیمات حریم خصوصی کاربر می توانید پیام های صوتی را طوری مدیریت کنید که فقط برای مخاطبین واتس اپ کاربر نمایش داده شوند. این ویژگی هنوز در دست توسعه است و مشخص نیست کاربران نهایی چه زمانی می توانند آن را دریافت کنند.

در چند روز گذشته، واتس اپ ویژگی های مختلفی را برای کاربران عرضه کرده است. به عنوان مثال، کاربران واتس اپ اکنون می توانند دو گوشی را به یک حساب کاربری مرتبط کنند. همچنین حذف پیام ها در این اپلیکیشن بدون محدودیت زمانی انجام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا