فیلم و موزیک

دریافت محتوای جدید بازی Halo Infinite براساس سریال هیلو

ظاهرا در آینده ای نزدیک محتوای جدید مرتبط با اتفاقات سری هیلو برای بازی Halo Infinite منتشر خواهد شد.

توسعه دهندگان 343Industries Studio عملکرد فعال در پشتیبانی پس از بازی سلام بی نهایت و این مشکل به ویژه در هنگام ارائه محتوای جدید برای این بازی نمایان است. فصل دوم محتوای چند نفره بازی با عنوان فصل 2: ​​گرگ های تنها تا حدود یک ماه دیگر (14 اردیبهشت) در دسترس کاربران قرار می گیرد و انتظار می رود نقشه ها و حالت های جدیدی به بازی اضافه شود. علاوه بر این، برخی از طرفداران می خواهند محتوای مربوط به سری Halo را از وب اضافه کنند پارامونت پلاس خوشبختانه، آنها توسعه دهندگان بودند 343 ایده مشابهی در ذهن داشت.

برایان جرارد، مدیر روابط عمومی استودیو به واشنگتن پست گفت: «ما محتوای جدیدی خواهیم داشت که از وقایع سریال الهام گرفته شده است و در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. امیدواریم در آینده شاهد ارتباط بیشتری بین بازی و سری هیلو باشیم. اگر سریال را دوست دارید، پیشنهاد می کنم بازی را امتحان کنید. “همچنین باید بگویم که رایگان است.”

آقای سرآشپز در سریال Halo

به گفته برایان جرارد، در حال حاضر 343 صنعتگر وجود دارد بهدنال «پارچه ای است که در بازی پیدا می شود سلام بی نهایت ایجاد شده. زیرا این بازی در واقع یک سرویس است و ما توانایی شکل دادن به محتوا و تجربیات آن را به مرور زمان داریم. حتی اگر از نظر فنی در جهان و جدول زمانی متفاوتی باشند. من فکر می کنم ما در نهایت شاهد به هم پیوستگی دو جهان خواهیم بود تا راهی برای سرگرم کننده تر کردن آن پیدا کنیم.بنابراین می توان شاهد تبادل محتوای سریال و بازی هیلو در طول فصل دوم و یا با انتشار فصل سوم بود.

Halo Infinite برای Xbox One، Xbox X Series و S Series و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس است. پخش سریال هیلو از سرویس استریم پارامونت پلاس نیز آغاز شد و قسمت سوم از پنجشنبه همین هفته پخش خواهد شد. اشتراک Paramount Plus با یک دوره 30 روزه رایگان از طریق Xbox Game Pass Ultimate در دسترس است.

نمایی از سریال Halo

مقاله مرتبط:

وقایع سری هیلو در جدول زمانی نقره ای قرار دارند که به طور کلی با دوره رویدادهای بازی متفاوت است. البته هنوز هم آقای سرآشپز شخصیت اصلی داستان است و شخصیت هایی مانند دکتر هولسی و کورتانا نیز حضور دارند. فصل اول سریال هیلو در 9 قسمت تولید و پنجشنبه هر هفته از شبکه پارامونت پلش پخش می شود. استیون اسپیلبرگ او به عنوان تهیه کننده در این سریال حضور دارد.

سریال Halo برای فصل دوم نیز تمدید شده و سازندگان سریال مدعی هستند که برنامه های بلندمدتی برای ساخت فصل های بیشتری برای سریال هیلو دارند. شبکه پارامونت پلاس اعلام کرد سریال Halo در 24 ساعت اول پخش جهانی به پربیننده ترین سریال این شبکه تبدیل شد.

در نهایت می توانید نظر خود را در این مورد با آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا