فیلم و موزیک

درگیری ووشو خواهران منصوریان ؛ درگیری باورنکردنی خواهران منصوریان

درگیری ووشوی خواهران منصوریان . صحنه های زشت باورنکردنی خواهران منصوریان با پدر ورزشکار ادامه مطلب درگیری خواهران منصوری ووشو با مجله خبری آرادهمراه باشید.

جمعه شب ویدئویی از ورود مردی به محوطه گرم‌آپ دختران در مسابقات قهرمانی جوانان ایران و درگیری با تعدادی از دختران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

درگیری ووشوی خواهران منصوریان

درگیری باورنکردنی خواهران منصوریان

خواهران منصوریان، خواهران منصوریان، درگیری ووشو
خواهران منصوریان، خواهران منصوریان، درگیری ووشو

مسابقات ووشو دختران کشور (انتخاب تیم های رده سنی) به همت آکادمی ووشو ادامه دارد. عصر امروز جمعه در حاشیه این مسابقات و در چادری که برای گرم کردن ووشوکاران در نظر گرفته شده بود، پدر یکی از ووشوکاران در اعتراض به نتیجه با خواهران منصوریان (سهیلا و شهربانو) درگیر شد. از رقابت دختر او. این درگیری صحنه های زشت و باورنکردنی را ایجاد می کند که جای تاسف دارد.

بیشتر بخوانید:

درگیری ووشوی خواهران منصوریان

برگزاری مسابقات کشوری با تعداد زیاد شرکت کننده در آکادمی ووشو که ظرفیت این تعداد را ندارد و همچنین حضور مردان در مسابقات دوشیزه موضوعی است که جای توجه دارد. مهدی هانی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون ووشو گفت: در سالن مسابقات نبودم و قطعا از طریق بانوانی که مسئولیت این سازمان را بر عهده داشتند این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله درگیری ووشوی خواهران منصوریان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا