فیلم و موزیک

دختری که عکاسان را در میکسدزون آزادی به‌ وجد آورد ؛ حضور دختر وریا غفوری در جشن قهرمانی

دختر ورا گفوری بازیکنان استقلال با همراهی مهمان ویژه اتوبوس این تیم از طریق تونل ورزشگاه آزادی وارد ورزشگاه شدند.

کاپیتان تیم استقلال در حاشیه آخرین دیدار این تیم یکی از اعضای خانواده اش را با خود به ورزشگاه آزادی برد. اخبار خوب را ادامه دهید دختر وریا گفوری در جشن قهرمانی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

دختر ورا گفوری

دختر وریا گفوری در استقلال

دختر ورا گفوری
دختر وریا گفوری در تعطیلات استقلال دختر وریا گفوری در تعطیلات قهرمانی

دختر وریا گفوری در مسابقات قهرمانی استقلال

بارین گفوری، وریا گفوری 6 ساله شب گذشته به همراه پدرش به ورزشگاه آزادی آمد و با او به رختکن این تیم رفت. وریا گفوری یک ست کامل از لباس های استقلالی برای دخترش تهیه کرد و بارین کوچولو آن را پوشید.

خبرنگاران و عکاسان حاضر در تونل ورزشگاه آزادی از دیدن کاپیتان تیم استقلال در حالی که دخترش در آغوش گرفته بود به سمت رختکن رفت و بارها نام وریا گفوری و دخترش را برای عکاسی از آنها صدا زد.

لازم به ذکر است؛ وریا گفوری در هفته های اخیر از گرانی ها انتقاد کرده است اما عکس او در یکی دو برنامه ورزشی از تلویزیون پخش نشده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دختر ورا گفوری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا