فیلم و موزیک

دانلود قسمت 5 سریال شبکه مخفی زنان + [دانلود با کیفیت‌های مختلف] سریال جدید نماوا

ارتباط دانلود قسمت 5 سریال شبکه زنان راز (1401) آخرین سریال کمدی تاریخی نماوابا حضور لیلا هاتی و سیامک انصاری در انتهای مطلب پیوست شده است.

شبکه راز زنان یک سریال کمدی و تاریخی مناسب برای سنین دوازده به بالا می باشد. این سریال محصول 1400 ایران است که به زودی بر روی پلتفرم نماوا منتشر خواهد شد. طراحی داستان این مجموعه را محمد رحمانیان انجام داده است. داستان کمدی و خنده دار شبکه مخفی زنان در بستری تاریخی روایت می شود.

زمان پخش سریال شبکه زنان راز

دانلود سریال شبکه زنان راز قسمت پنجم

دانلود قسمت 5 شبکه زنان راز با کیفیت انتخابی

لینک دانلود بعد از انتشار سریال ضمیمه خواهد شد.

دانلود قسمت 5 سریال شبکه زنان راز

سریال کمدی تاریخی جدید نماوا

دانلود قسمت 5 سریال شبکه زنان راز
دانلود سریال مخفی زنان قسمت 5

در آغاز قرن چهاردهم، هنگامی که شاه متوجه جنبش‌های نوپای مربوط به حقوق زنان در کشور شد، مأموریت ویژه‌ای به یکی از درباریان خود سپرد. در سال 1310 وزارت فرهنگ و هنر تصمیم به ایجاد انجمن زنان برای رقابت با تشکل های مشابه و حذف آنها گرفت.

از میرزا محمود زنبورکچی از مقامات عالی رتبه سازمان ثبت احوال دعوت شد تا به همراه دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس بهره برداری از مرکز را بر عهده بگیرد.

عوامل سریال

دانلود سریال شبکه زنان مخفی
دانلود سریال شبکه زنان راز قسمت پنجم
  • ستاره ها: لیلا حاتمی، سیامک انصاری، شبنم مقدمی، حمید فرخ نژاد، مهدی هاشمی و احمد مهرانفر
  • نویسنده: محسن کرایی
  • تهیه کننده: جواد نوروزبیگی
  • کارگردان: افشین هاشمی
  • ژانر. دسته: کمدی، تاریخی
  • زمان بازی است: جمعه
  • تاریخ انتشار: 7 اوت 1401

دانلود سریال شبکه زنان راز قسمت پنجم

دانلود قسمت 5 شبکه زنان راز با کیفیت انتخابی

لینک دانلود بعد از انتشار سریال ضمیمه خواهد شد.

برای آشنایی با مقالات جدید سایت فیگار، مشاهده خلاصه نقد فیلم و سریال و آشنایی با بهترین فیلم ها و سریال ها در ژانرهای مختلف، به صفحه اینستاگرام مجله خبری آرادمراجعه کنید. در قرعه کشی های هفتگی شرکت کنید و با دنبال کردن این صفحه از پست های سرگرم کننده لذت ببرید:

پست های مشابه:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دانلود قسمت 5 سریال شبکه زنان راز ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا