فیلم و موزیک

دانلود قسمت 17 سریال یاغی + [دانلود با کیفیت‌های مختلف] سریال جدید فیلیمو

به دانلود سریال یاغی قسمت 17 (1401) سریال جدید فیلمو با بازی پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی با ما در نسخه جدید مجله خبری آرادهمراه باشید.

بازیگر سریال یاغی که 9 اردیبهشت روی پلتفرم فیلمو عرضه می شود فیلم مست از عشق «پارسا پیروزفر» و ستاره محبوب ایرانی «طناز طباطبایی» حضور خواهند داشت.

دانلود یاغی قسمت 17

دانلود سریال یاغی قسمت 17 با کیفیت های منتخب

لینک دانلود بعد از انتشار سریال ضمیمه خواهد شد.

نقد سریال یاغی

دانلود سریال یاغی قسمت 17

سریال جدید ایرانی در پلتفرم فیلمو

دانلود سریال یاغی قسمت 17
دانلود سریال یاغی قسمت هفدهم
  • ستاره ها: پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی
  • کارگردان: محمد کارت
  • تهیه کننده: سید مازیار هاشمی
  • ژانر. دسته: خانوادگی، اجتماعی

راوی یک درام پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که در آن شخصیت‌های مختلفی از طبقات اجتماعی مختلف او را در طول مسیر همراهی می‌کنند یا سد راه او می‌شوند. یک شورشی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.

جاوید که به عنوان یک جنایتکار شناخته می شود، در تلاش برای گرفتن شناسنامه است. او با سختی شناسنامه را از دادگاه می گیرد، اما زندگی سخت او تازه شروع شده است. مادر و پدر ابرا ابرا را به آلمان می فرستند، دختری که جاوید به او علاقه دارد.

جاوید برای رسیدن به ابرا و اثبات موفقیتش با مردی به نام باخمن آشنا شد و برای شرکت در تیم کشتی باشگاهش امتحان داد. او با پیوستن به این باشگاه تلاش می کند به تیم ملی دعوت شود. اما باخمن، داستان آنطور که به نظر می رسد نیست و او نقشه هایی در سر دارد.

دانلود سریال دزد
دانلود یاغی قسمت 17

دانلود یاغی قسمت 17

دانلود سریال یاغی قسمت 17 با کیفیت های منتخب

لینک دانلود بعد از انتشار سریال ضمیمه خواهد شد.

پست های مشابه:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دانلود سریال یاغی قسمت 17 ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا