فیلم و موزیک

دانلود قسمت 13 سریال راز بقا ؛ سریال کمدی جدید سعید آقا خانی

می توانید لینک موجود در مقاله جدید مجله خبری آرادرا دنبال کنید دانلود قسمت 13 سریال راز بقا دسترسی داشتن. ارتباط دانلود سریال راز بقا قسمت 13 در انتهای مقاله پیوست شده است.

راز بقا آقاخانی ساخته سعید آقاخانی پس از موفقیت سریال نون خ که سه فصل از شبکه یک سیما پخش شد، قرار است برای اولین بار سریال جدید خود را در سینمای خانگی پخش کند. راز بقا قرار است تا عید 1401 به صورت هفتگی در شبکه نمایش خانگی منتشر شود.

دانلود راز بقا قسمت 13 با کیفیت 480

دانلود سریال راز بقا قسمت 13 با کیفیت 720

دانلود قسمت 13 راز بقا با کیفیت 1080

لینک دانلود بعد از انتشار سریال ضمیمه خواهد شد.

دانلود قسمت 13 سریال راز بقا

سریال طنز جدید سعید آقاهانی

دانلود قسمت 13 سریال راز بقا
دانلود سریال راز بقا قسمت 13

ما قبلاً در مجله خبری آرادهستیم بهترین سریال نوروز 1401 ما با شما آشنا شدیم اما در این مقاله لینک دانلود قسمت 13 Survival Secrets در پایان برای شما پیوست کردیم. سعید آقاهانی بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون است که تجربه موفقی در سریال نون.خ در کارنامه هنری خود دارد.


بیشتر بخوانید:


راز زنده ماندن سعید آقاکانی درباره جوانی به نام رحیم با بازی بهرام افشاری است. سعید آقاهانی هم نقش روحانی را بازی می کند که با پدر رحیم دوست بود و حالا حس پسرش را دارد؛ او هم در این فیلم نقش آفرینی می کند. حسن معجونی نیز در این سریال نقش برادر رحیم را بازی می کند. برای دانلود قسمت 13 راز بقا با ما همراه باشید.

عوامل سریال Secret Survival

دانلود راز بقا
دانلود قسمت 13 راز بقا, دانلود سریال راز بقا, قسمت 13
  • کارگردان: سعید آقاکانی
  • سازنده: صید مصطفی احمدی
  • نویسنده: امیر وفایی
  • ستاره ها: بهرام افشاری، حسن معجونی، نیما شعبانژاد، علیرضا زمانی نسب، سعید آقاکانی.
  • ژانر. دسته: کمدی، اجتماعی

بیشتر بخوانید:


دانلود راز بقا قسمت 13 با کیفیت 480

دانلود سریال راز بقا قسمت 13 با کیفیت 720

دانلود قسمت 13 راز بقا با کیفیت 1080

لینک دانلود بعد از انتشار سریال ضمیمه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دانلود قسمت 13 سریال راز بقا ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما همراهان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقد و بررسی فیلم های روز دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا