تکنولوژی

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر [با ترافیک نیم بها]

قسمت جدید جوکر از راه رسید! به نظر شما چه کسی در قسمت قبلی چراغ قرمز دریافت کرد؟ برای دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر با ما همراه باشید.

جوکر یکی از پرطرفدارترین رئالیتی شوهای ایرانی است که فصل جدید آن با حضور تیمی قدرتمند و جذاب در ایام نوروز آغاز شد. مهران گفوریان، حامد آهنگی، مجید واشگانی، سیروس میمنت، امیرحسین صدیق و علی مشهدی علی اوجی و محمدرضا علیمردانی در این فصل حضور دارند.

خرید زمین در گلبهار مشهد

تاکنون هیچ یک از میهمانان حذف نشده اند اما بیشتر آنها کارت زرد دریافت کرده اند. حال باید در قسمت های جدید ببینیم کدام یک از آنها ابتدا حذف می شوند. بیشتر بخوانید در مورد دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر و با بازیگران این فصل با ما آشنا شوید.

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر

فصل جدید جوکر در اولین روز سال جدید با تیمی قدرتمند آغاز می شود. حامد در قسمت اول آهنگی را برای مهمانان دیگر خواند و تایم جوکر خود را اجرا کرد. البته ناگفته نماند که قبل از اجرای جوکر تایم از خنده منفجر شد و کارت زرد دریافت کرد.

دو مهمان دیگر به نام های سیروس میمنت و مهران گفوریان نیز در حالی که قصد داشتند بقیه را بخندانند گلزنی کردند و با دو دست کارت زرد دادند. به لطف حامد، محمدرضا علیمردانی هم کارت زرد گرفت. البته تاکنون هیچ حزبی حذف نشده است و باید منتظر ماند تا ببینیم فردی در این قسمت حذف خواهد شد یا سایر اعضا کارت زرد دریافت خواهند کرد.

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر
دانلود قسمت 3 فصل 5 جوکر / دانلود قسمت 3 فصل پنجم جوکر / دانلود قسمت سوم جوکر سیامک انصاری فصل پنجم

جوکر یکی از پرطرفدارترین سریال های ایرانی است که از شبکه سینمای خانگی فیلیمو پخش می شود و ایده اصلی آن برگرفته از یک برنامه موفق خارجی است. این سریال به کارگردانی احسان علیهانی و سید حامد میرفتاحی و تهیه کنندگی امیرحسین بزرگزادگان و محسن نجفی ساخته شده است. جوکر دو بازیگر ثابت به نام های سیامک انصاری و علی لکپوریان دارد و سایر بازیگران هر فصل تغییر می کنند.

در هر فصل از سریال جوکر، مهمانان به برنامه دعوت می شوند. در حین نمایش اجازه خندیدن ندارند و در عین حال باید سعی کنند دیگران را بخندانند. اگر کسی یک بار بخندد، کارت زرد می گیرد و برای بار دوم از مسابقه حذف می شود.

سیامک انصاری در این مسابقه با نهی از «خنده» میهمانان خود را به چالش می کشد و آنها را مجبور به «خندیدن به یکدیگر» می کند. او در اتاقی جداگانه قرار دارد و مراقب دیگران است. بازنده ها با انصاری به این اتاق می روند و دیگر مهمانان را تماشا می کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد مهمانان فصل جدید جوکر می توانید جستجو کنید بازیگران فصل پنجم این سریال دیدن

دانلود قسمت 3 از فصل پنجم جوکر

به دانلود فصل 5 قسمت 3 جوکر از لینک های زیر کمک بگیرید:

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر با کیفیت 480p: ارتباط

دانلود فصل پنجم قسمت سوم جوکر با کیفیت 720p: ارتباط

دانلود فصل پنجم قسمت سوم جوکر با کیفیت 1080p: ارتباط

دانلود فیلم Joker Season 5 Episode 3 با تمام کیفیت ها به صورت یکجا: ارتباط

عوامل واقعیت جوکر را نشان می دهند

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر
دانلود قسمت 3 فصل 5 جوکر / دانلود قسمت سوم جوکر سیامک انصاری فصل 5 / دانلود قسمت 3 فصل 5 جوکر
 • مجری: سیامک انصاری
 • کارگردان: احسان علیهانی، سید حامد میرفتاحی
 • تهیه کننده اجرایی: امیرحسین بزرگزادگان و محسن نجفی سولاری
 • آماده شده توسط: استودیو قرن جدید
 • خواننده عنوان: پسر حجازی
 • ناظران: ایمان گیاسی و علی رضازاده
 • سخنرانان: ناصر طهماسب و ژاله صامتی
 • فصل ها: تا الان 5 فصل
 • مدت زمان هر قسمت: 59-76 دقیقه
 • شبکه اصلی: شبکه نمایش خانگی
 • بازیکن: فیلیمو

موارد زیر را در سایت خبری آراداز دست ندهید:

.

نظر شما در مورد فصل پنجم جوکر چیست؟ به نظر شما کدام بازیگر برنده این فصل می شود؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید همانند سازی عنوان.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا