فیلم و موزیک

دانلود فراگمان سریال یقه خاکی قسمت یازدهم +[زمان پخش سریال ترکی Tozlu Yaka]

به دانلود تریلر قسمت 11 سریال Yaka Khaki (بهترین سریال ترکی تابستانی 2022) از کانال ترکیه TRT1 در مطلب جدید مجله خبری آرادبا ما همراه باشید.

سریال «یاکه خاکی» با بازی نیلسو برفین آکتاش و بوراک داکاک به تهیه کنندگی «ان تی سی مدیا» به کارگردانی سمیح باچی. به گزارش کلمه، داستان نوجوانان دبیرستانی موضوع اصلی این سریال تابستانی است. به همین دلیل می تواند در دسته بندی قرار گیرد بهترین سریال ترکی مدرسه ای نیز قرار گیرد

زندگی شاد علی و دوستانش ناگهان یک شبه تغییر می کند. آنها چیزی جز شبی طولانی از رازها و تردیدها ندارند. وقتی باور می کنند که به عدالت نمی رسند، معجزه ای رخ می دهد. معجزه ای که منبع شک به آنها ارائه شده است. در واقع هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. آنها بدون ترس وارد زندگی جدید خود می شوند تا حقیقت را بیابند.

زمان پخش سریال ترکی کاکی کاکی

گزیده ای از سریال یقه خاکی قسمت 11

تیزر سریال توزلو یکا

یقه خاکی قسمت 11
قسمت 11 سریال یقه خاکی
  • نام (فارسی: یقه یقه
  • کارگردان: سمیح باچی
  • ستاره ها: دولونای سوئیسرت، امره کینای، اولوی کهیا اوغلو
  • شبکه: تلویزیون فاکس
  • زمان پخش سریال خاکی خاکی: دوشنبه هر هفته از ساعت 21:30

برنامه پخش سریال های تلویزیونی ترکیه 2022

تریلر سریال یقه خاکی;  تیزر سریال توزلو یکا
قسمت 11 سریال یقه خاکی

با دانلود قسمت 11 سریال کاکی از جانب کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ترکیاین سریال جذاب را ببینید. در حین دانلود تریلر قسمت 11 سریال می توانید مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید:

پخش سریال ترکی Kaki Yaka قسمت 11

تریلر سریال یقه خاکی;  تیزر سریال توزلو یکا
قسمت 11 سریال یقه خاکی

قسمت 11 سریال یقه خاکی

اولین تریلر قسمت 11 سریال کاکی

تریلر دوم قسمت 11 سریال کاکی

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دانلود قسمت 11 یقه خاکی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا