تکنولوژی

خیانت پیکه به شکیرا و جدایی‌شان ؛ سوپرمدل برزیلی: «شکیرا حق دارد!»

ماجرای پیکه که به شکیرا خیانت می کند و با مادر گاو هم تیمی اش در بارسا رابطه جنسی دارد چیست؟ عشق جرارد پیکه و شکیرا پس از 12 سال زندگی مشترک از هم پاشید.

ماجرای خیانت جرارد پیکه به شکیرا و رابطه جنسی این بازیکن با کابوی مادرش، هم تیمی اش در بارسلونا، به سوژه داغی تبدیل شده است. جرارد پیکه به شکیرا ختم شد زیرا مدافع بارسلونا به او خیانت کرد. پیکه مدتی است که با زن دیگری رابطه عاشقانه دارد و شکیرا متوجه خیانت او شده است.

آقای بلیط

رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که گفته می شود او این زن است جرارد پیکه با او بله شکیرا به طور سنتی، او مادر یک گاو نیست، اما زن مورد نظر در واقع 20 ساله و بلوند است. این داستان خوابیدن با مادر گاو سبزه را رد می کند.

حاصل زندگی مشترک پیکه و شکیرا دو فرزند به نام های ساشا و میلان است. شکیرا قبلا تایید کرده بود که از ازدواج با پیکه می ترسد و ترجیح می دهد به نامزدی با یکدیگر ادامه دهند.

شکیرا گفت داستان پیکه چیست؟ [رابطه جنسی با مادر گاوی؟]
دلیل خیانت جرارد پیکه به شکیرا رابطه او با شخص دیگری است.

به نظر می رسد پیکه شب های زیادی را با ریکی پو بازیکن جوان بارسلونا در مهمانی های مختلف دیده است و این رفتار منجر به جدایی خواهد شد. شایعه شده است که پیکه در حال حاضر در خانه آنها در کنار شکیرا نیست و در یک آپارتمان جداگانه زندگی می کند.

پیکه چند هفته ای است که در خانه خلوت خود زندگی می کند و همسایگانش این موضوع را تایید کرده اند. گزارش ها حاکی از حضور جرارد پیکه در کنار هم تیمی خود است ریکی پویگ و دوستان دیگرش به کلوپ های شبانه می رفتند و اغلب ساعت دو یا سه بامداد به خانه می آمدند.

شکیرا گفت داستان پیکه چیست؟ [رابطه جنسی با مادر گاوی؟]
دلیل خیانت جرارد پیکه به شکیرا رابطه او با شخص دیگری است.

تصمیم شکیرا برای جدایی از پیکه جدی است و آنها مدت زیادی است که در شبکه های اجتماعی فعال نیستند. شکیرا حتی اخیرا آهنگی با محتوای خیانت خوانده است.

به روز رسانی: رسانه های اسپانیایی حتی امروز از حمله عصبی شکیرا و انتقال او به کلینیک در بارسلونا خبر دادند. اتفاقی که شنبه گذشته افتاد. در میان شایعات، شکیرا و پیکه ساعاتی پیش در کنار هم دیده شدند. آنها هر دو در ماشین و نزدیک خانه هایشان بودند و مادر خواننده، نیدیا دل کارمن ریپول، در صندلی عقب نشسته بود. باید دید آیا این به معنای پایان اختلاف و آشتی زوجین است یا خیر.

به روز رسانی: جدایی جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلونا و شکیرا خواننده محبوب کلمبیایی امروز به طور رسمی اعلام شد و دلیل آن خیانت بازیکن کاتالان بود. در حالی که شکیرا از جرارد پیکه جدا شد و می خواهد اسپانیا را با میلان و ساشا ترک کند، بازیکن بارسلونا با شریک سابق خود اختلاف نظر دارد.

جدایی این دو اجتناب ناپذیر است و راه برگشتی وجود ندارد، اما این زوج که از سال 2011 به طور علنی رابطه خود را اعلام می کنند، مشکل بزرگی با جدایی دارند و آن حضانت فرزندانشان است. شکیرا که 10 سال از پیکه بزرگتر است، قصد ندارد میلان و ساشا را به بازیکن بارسا بدهد.

شکیرا گفت داستان پیکه چیست؟ [رابطه جنسی با مادر گاوی؟]

به روز رسانی:

سوزی کورتز: حق با شکیرا است

مدل برزیلی در گزارشی جنجالی فاش کرد که لیونل مسی و فیلیپه کوتینیو تنها دو مرد شایسته در رختکن بارسلونا هستند و سایر ستاره های این تیم برای او پیام های اخلاقی ارسال کرده اند.

به تازگی روزنامه اسپانیایی «ال پرودیکو» مدعی شده است که جرارد پیکه به همسر خواننده خود شکیرا خیانت کرده و دلیل جدایی این زوج مشهور نیز به همین دلیل است.

پایک به من پیام جنسی فرستاد

کورز مستقیماً نزد پیکه می رود و می گوید که او صریح ترین پیام های جنسی را برای او ارسال کرده است. او در این مورد با نیویورک تایمز صحبت کرد و این مصاحبه در مارکا بازنشر شد. “

پیکه کسی بود که مستقیم ترین پیام (در رابطه با خواسته های جنسی) را برای من ارسال کرد. تنها بازیکنان بارسلونا که هرگز برای من چیزی نفرستادند مسی و کوتینیو بودند. آنها شوهران بزرگی هستند و برای همسرانشان احترام زیادی قائل هستند. شکیرا درست می گفت و من با او همدردی می کنم.

شکیرا 45 ساله و پیکه 35 ساله از سال 2011 با هم زندگی می کنند و دو پسر دارند. این دو کمی قبل از جام جهانی فوتبال 2010 در آفریقای جنوبی، زمانی که پیکه در یک موزیک ویدیو ظاهر شد، یکدیگر را ملاقات کردند. واکا واکا آهنگ رسمی مسابقه حضور داشت.

بیشتر بخوانید:

.

شکیرا گفت نظر شما در مورد داستان پیکه چیست؟ چیست؟ نظرات خود را در این مورد با سایت خبری آرادبه اشتراک بگذارید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا