فیلم و موزیک

خرید سیسمونی نوه قالیباف از ترکیه ؛ پسر رئیس مجلس مجبور به عذرخواهی شد!

انتشار عکس های همسر، دختر و داماد محمد باکر کلیباف در فضای مجازی جنجال به پا کرده است. جزئیات خبر خرید سیستم لرزه نگاری نوه قالیباف از ترکیه با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سه شنبه شب کاربران فضای مجازی عکس هایی از همسر، دختر و داماد رئیس مجلس شورای اسلامی هنگام ورود به فرودگاه تهران با پرواز بزرگ استانبول منتشر کردند.

خرید سیستم لرزه نگاری نوه قالیباف از ترکیه

پسر رئیس مجلس مجبور به عذرخواهی شد!

خرید سیستم لرزه نگاری نوه قالیباف از ترکیه
خرید سیستم لرزه نگاری نوه قالیباف از ترکیه

بیشتر بخوانید:

سفر همسر، دختر و داماد محمد باکر کالیباف به ترکیه برای خرید دستگاه سیسمونی نوزاد با واکنش های گسترده ای مواجه شد و برخی فعالان سیاسی ایرانی خواستار استعفای وی شدند. در همین حال پسر کلیباف این سفر را تایید کرد اما آن را اشتباهی نابخشودنی خواهر و دامادش توصیف کرد.

انتشار این تصاویر و گزارش ها در فضای مجازی جنجال های زیادی را به همراه داشته و اکثر کاربران از این اقدام خانواده «رئیس مجلس انقلاب» به شدت انتقاد کرده اند.

در پی انتشار چندین عکس از ورود یک خانواده چادری به فرودگاه امام خمینی تهران در روز سه شنبه از استانبول با حجم زیادی محموله،

مشخص شد زهرا مصیر و مریم کلیباف همسر و دختر محمد باکر کلیباف و امیررضا بحیرایی داماد وی هستند که برای خرید مواد لرزه نگاری به ترکیه سفر کرده اند.

بیشتر بخوانید:

این سفر پس از آن صورت گرفت که کلیباف در مناظره انتخابات سال 96 به شدت از واردات لباس سیسمونی و نوزاد از خارج از کشور انتقاد کرد.

کالیباف در همان مناظره گفت: وزیر آموزش و پرورش (دولت روحانی) از ایتالیا لباس بچه می آورد، مردم شما فکر می کنند اقتصاد ما بهبود می یابد، هرگز.

او در همین مناظره مردم را به دو گروه «4 درصد رانت خواران و 96 درصد زندانی» تقسیم کرد و خود را نماینده و معتمد 96 درصد خواند.

بیشتر بخوانید:

دعوی بزرگی به نام املاک نجومی در زمان تصدی آقای کلیباف در تهران مطرح شد که در آن کلیباف و دوست دیرینه اش عیسی شریفی متهم به اهدای اموال و خانه های با ارزش در تهران به کشورهای اطراف با قیمت های بسیار پایین تر شدند.

وی که از رهبران جهادی و از یاران قاسم سلیمانی به شمار می رود، در فایل صوتی به نام «فایل سپاه» نیز متهم شده است که با کمک دوستانش در پروژه هلدینگ یاس، بیت المال را هدر داده است.

قالیباف چند روز پیش در واکنش به انتقادات از طراحان و سازندگان پروژه پتروشیمی میانکاله دفاع کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله خرید سیستم لرزه نگاری نوه قالیباف از ترکیه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا